نسخه دمو PES ۲۰۱۹ در ماه اوت عرضه خواهد شد

به تازگی کونامی (Konami) با انتشار تصویری در صفحه ی رسمی توییتر Pro Evolution Soccer از انتشار نسخه دمو PES ۲۰۱۹ در ماه اوت خبر داد.

  1. دوشنبه ۱ مرداد ۹۷ ساعت ۱۹:۳۹ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)
نسخه دمو PES 2019 در ماه اوت عرضه خواهد شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بر اساس اطلاعات منتشر شده نسخه دمو PES ۲۰۱۹ در تاریخ چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۸ اوت ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. به همین مناسبت تریلر جدیدی از بازی منتشر شده که می توانید در قسمت زیر به مشاهده آن بپردازید.

نسخه دمو PES 2019 در ماه اوت عرضه خواهد شد

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

نسخه دمو شامل ۱۲ تیم خواهد بود. در این نسخه ضمن در دسترس بودن بخش آفلاین، امکان تجربه ی آنلاین بخش Quick Match امکان پذیر خواهد بود.

کونامی با اضافه کردن ۱۱ ویژگی جدید به PES ۲۰۱۹، قول تجربه ای منحصر به فرد را داده است. بازیکنان قادر خواهند بود تا با بهره گیری از سیستم بهبود یافته حرکات و انیمیشن های جدید، گل های زیبا به ثمر برسانند. همچنین در این نسخه استقامت بازیکنان حاضر در زمین تاثیر بسزایی در عملکرد آن ها خواهد داشت و به وضوح می توان خستگی را در چهره ی آن ها دید.

متاسفانه هنوز جزییاتی از سیستم مورد نیاز برای اجرای PES ۲۰۱۹ برروی پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس نیست. به محض انتشار این جزییات آن ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

PES ۲۰۱۹ در تاریخ پنج شنبه ۸ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۳۰ اوت ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.