SDCC ۲۰۱۸ | داستان مصور جدید God of War حاوی سرنخی از آخرین راز کشف نشده ی بازی است

بدون شک عنوان God of War یکی از پررمز و رازترین عناوین چند سال اخیر دنیای بازی ها است. جدا از آیتم های رایج درون بازی که در صندوق های مخصوص و مکان های مخفی قرار داشتند؛ برخی از اتفاقات مهم داستانی نیز در طول بازی به صورت رازهایی پنهان شده بودند که هواداران برای پی بردن به داستان آینده ی این سری هم اکنون در حال رمزگشایی آن ها هستند.

  1. دوشنبه ۱ مرداد ۹۷ ساعت ۱۹:۰۶ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)
SDCC 2018 | داستان مصور جدید God of War حاوی سرنخی از آخرین راز کشف نشده‌ی بازی است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ساعاتی پیش و در جریان رویداد کمیک کان ۲۰۱۸، افراد حاضر در تیم توسعه دهنده ی عنوان God of War که شامل کوری بارلوگ (Cory Barlog) کارگردان این بازی نیز می شدند، در پنل اختصاصی God of War حضور یافتند و درباره ی این عنوان و جزئیات مربوط به آن صحبت هایی به میان آوردند. در جریان این پنل، استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) داستان مصوری از عنوان God of War را تحت نام “شکار” (The Hunt) به نمایش گذاشت که طبق گفته ی سازندگان یکی از اولین چیزهایی است که قبل از آغاز جدی توسعه ی بازی ساخته شده است.

SDCC 2018 | داستان مصور جدید God of War حاوی سرنخی از آخرین راز کشف نشده ی بازی است

نکته ی جالب اما جایی است که جو کندی (Joe Kennedy) طراح هنری عنوان God of War با انتشار پیامی در صفحه ی شخصی خود، اعلام داشت که این داستان مصور حاوی سرنخ بزرگی از آخرین راز کشف نشده ی بازی است. بارلوگ نیز اشاره کرد کیلد معما “درون خانه ی خود کریتوس است” که بازی بازان در طول داستان اصلی بارها با آن برخورد می کنند. پیش تر هم بارلوگ اشاره کرده بود که بازی بازان هنوز موفق به کشف تمام رازهای بازی نشده اند و حال نیز به نظر می رسد سانتا مونیکا می خواهد آن ها را برای کشف آخرین راز باقی مانده، راهنمایی کند.

عنوان God of War هم اکنون به صورت انحصاری برروی پلتفرم پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد و استودیو سانتا مونیکا نیز در حال استخدام طراح هنری برای عنوان آینده ی این مجموعه است. اگر مایل به دریافت اطلاعات زیادتری از از این عنوان هستید می توانید نقد و بررسی های متنی و ویدیویی God of War که توسط سعید آقابابایی تهیده شده اند را مطالعه و مشاهده کنید.