اعضای ارشد استودیوی سازنده ی Onrush، بدلیل عملکرد ضعیف بازی اخراج شدند

پس از عملکرد ضعیف بازی Onrush، برخی از اعضای ارشد تیم سازنده از استودیوی Evolution Studios اخراج شدند.

  1. دوشنبه ۱ مرداد ۹۷ ساعت ۱۹:۴۴ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)
اعضای ارشد استودیوی سازنده‌ی Onrush، بدلیل عملکرد ضعیف بازی اخراج شدند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اگرچه به گفته ی برخی منتقدین، بازی Onrush یکی از بهترین بازی های سبک مسابقه ای در چند سال اخیر است، به نظر می رسد این موضوع به تنهایی برای موفقیت و فروش بالای بازی کافی نبوده است. فروش ضعیف این بازی باعث اخراج اعضای ارشد تیم سازنده ی بازی شده است که در این میان نام Paul Rustchynsky به عنوان کارگردان بازی زیادتر از نام دیگران خودنمایی می کند.

این اطلاعات از طریق چندین منبع موثق از درون خود استودیو منتشر شده است. بر اساس اخبار منتشر شده، اعضای ارشد تیم سازنده ی بازی، از استودیو اخراج شده و اعضای باقی مانده به تیم ها و استودیوهای دیگر Codemaster منتقل شده اند.

استودیوی Evolution در سال ۲۰۱۶ پس از انتشار بازی Drive Club توسط شرکت Codemaster خریداری شد. براساس صحبت های این شخص، از زمان شروع همکاری استودیو با این شرکت، مشکلات متعددی وجود داشته است که بزرگترین مشکل، عدم تعامل و ارتباط لازم بین استودیو و مسئولین شرکت بوده است.

سخنگوی شرکت Codemasters در مصاحبه با سایت یوروگیمر در این باره گفته است:

این یک موضوع طبیعی در روند تجارت است که پس از عرضه ی هر محصول و شروع پروژه های جدید اعضای تیم تغییر کنند. به همین دلیل احساس نمی کنم نیازی روزانه درباره ی این موضوع داشته باشیم.

شرکت کدمسترز اعلام کرده است که روند عرضه ی محتوای اضافی بازی و پشتیبانی از این عنوان، تحت تاثیر این موضوع قرار نخواهد گرفت.