بازی های Resident Evil ۲ و Devil May Cry ۵ در Gamescom امسال قابل بازی خواهند بود

شرکت کپکام آلمان به تازگی در وب سایت رسمی خود اعلام کرده است که دو بازی Devil May Cry ۵ و Resident Evil ۲ در نمایشگاه Gamescom ۲۰۱۸ که در شهر کُلُن آلمان برگزار می شود قابل بازی خواهند بود.

  1. دوشنبه ۱ مرداد ۹۷ ساعت ۲۲:۴۱ (۲ سال،۲ ماه قبل)
بازی‌های Resident Evil 2 و Devil May Cry 5 در Gamescom امسال قابل بازی خواهند بود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نظر می رسد شرکت کپکام (Capcom) امسال در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد . با عرضه ی Mosnter Hunter: World و معرفی نسخه ی جدید سری Devil May Cry و نسخه ی بازسازی شده از شاهکار Resident Evil ۲ که به گفته سازندگان زیادتر به یک نسخه ی مستقل شباهت دارد، این روزها چشمان زیادی را به خود خیره کرده است. البته عرضه ی نسخه ی غربی Mosnter Hunter XX برای کنسول نینتندو سوییچ که با نام Monster Hunter Ultimate Generation نیز شناخته می شود را نباید فراموش کرد.

در جریان کنفرانس سونی در رویداد E۳ ۲۰۱۸، شاهد اولین نمایش های دو عنوان Devil May Cry ۵ و Resident Evil ۲ بوده ایم و تا به حال جزییات بسیاری از این دو عنوان نیز در دسترس قرار گرفته است. حال کپکام آلمان برای کسانی که نمی توانند تا عرضه ی نسخه ی نهایی این دو عنوان صبر کنند، خبر بسیار خوبی دارد. این شرکت به تازگی اعلام کرده است که هر دو بازی Devil May Cry ۵ و Resident Evil ۲ در نمایشگاه Gamescom ۲۰۱۸ که در بازه ی زمانی ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور ۱۳۹۷ (۲۱ تا ۲۵ اوت ۲۰۱۸) در شهر کُلُن آلمان برگزار می شود، قابل بازی خواهند بود.

بازی Devil May Cry ۵ بهار ۲۰۱۹ و بازی Resident Evil ۲  در ماه ژانویه ۲۰۱۹ برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس خواهند بود