Halo Infinite در لیست عناوین Xbox Play Anywhere دیده نمی شود

عنوان Halo Infinite، جدیدترین پروژه استودیو ۳۴۳ Industries محسوب می شود که در حال حاضر توسط موتور جدید Slipspace Engine در حال توسعه است.

  1. دوشنبه ۱ مرداد ۹۷ ساعت ۲۲:۵۶ (۲ سال،۲ ماه قبل)
Halo Infinite در لیست عناوین Xbox Play Anywhere دیده نمی‌شود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

قطعاً نمایش این بازی توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. حال پس از بررسی لیست عناوینی که از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی می کنند، نتیجه جالبی به دست آمده است.

برروی وب سایت رسمی Xbox.com، عنوان Halo Infinite برای پلتفرم های اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ لیست شده است. این بازی از ویژگی هایی مانند ۴K Ultra HD، HDR و Xbox One X Enchanced پشتیبانی می کند. اما قابلیت Xbox Play Anywhere دیده نمی شود. لازم به ذکر است که عناوین Gears ۵ و Forza Horizon ۴، هر دو از این ویژگی پشتیبانی خواهند کرد. البته باید در نظر داشت که بازی Halo Infinite هنوز فاصله زیادی تا زمان انتشار دارد و این احتمال وجود دارد که مایکروسافت صفحه مربوط به آن را در آینده به روزرسانی کند.

سرویس Xbox Play Anywhere که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد، به بازی بازان اجازه می دهد تا بازی مورد علاقه خود را برروی هر دو پلتفرم ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان تجربه کنند. کسانی که عنوانی را به صورت دیجیتالی برای یکی از این دو پلتفرم خریداری کنند، نسخه دیگر پلتفرم را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

شما می توانید تصویر صفحه این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

Halo Infinite در لیست عناوین Xbox Play Anywhere دیده نمی شود