مایکل پکتر: احتمالاً Death Stranding عنوانی میان نسلی خواهد بود

قطعاً سوالی که ذهن خیلی از افراد را درگیر کرده، این است که چه زمانی شاهد عرضه جدید ترین بازی بزرگ هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) خواهیم بود.

  1. سه شنبه ۲ مرداد ۹۷ ساعت ۰۰:۰۰ (۲ سال قبل)
مایکل پکتر: احتمالاً Death Stranding عنوانی میان نسلی خواهد بود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در حالی که عده ای معتقدند که Death Stranding در اواخر سال ۲۰۱۹ منتشر می شود، گروهی دیگر باور دارند که این عنوان برروی کنسول پلی استیشن ۵ نیز عرضه خواهد شد. ظاهراً آقای پکتر نیز با گروه دوم هم عقیده است.

به تازگی وب سایت گیمینگ بولت با آقای مایکل پکتر (Michael Pachter)، تحلیل گر شرکت Wedbush Securities، مصاحبه ای انجام داده است. یکی از سوالاتی که در این مصاحبه مطرح شد، این بود که آیا معرفی نکردن عناوین جدید توسط سونی در E۳ ۲۰۱۸، به این معنی است که آن ها از پلی استیشن ۴ فاصله گرفته و برروی نسل بعد تمرکز کرده اند؛ آقای پکتر کاملاً قانع نشده بود و باز هم اعلام کرد که کنسول جدید احتمالاً در سال ۲۰۲۰ (همان سالی که احتمالاً کنسول جدید مایکروسافت منتشر می شود) عرضه خواهد شد. البته همچنین وی اشاره کرد که عنوان Death Stranding ممکن است به یک بازی میان نسلی تبدیل شده و برروی پلی استیشن ۵ نیز منتشر شود.

فهمیدن کار های سونی سخت است. درک نمایش های E۳ ۲۰۱۸ این شرکت واقعاً سخت بود و آن ها هم هیچ توضیحی ارائه ندادند. به نظر من پلی استیشن ۵ هم در سال ۲۰۲۰ عرضه می شود. پس به جز عناونی که پیش تر معرفی شده اند، دلیلی برای معرفی بازی جدیدی که در این نسل منتشر می شود، وجود ندارد. Death Stranding احتمالاً عنوانی میان نسلی خواهد بود.

به نظر شما این بازی برروی پلی استیشن ۵ نیز منتشر می شود؟