زمان شروع نسخه ی آزمایشی Fallout ۷۶ مشخص شد

شرکت بتسدا در جریان مراسم E۳ ۲۰۱۸ وعده داده بود که قبل از انتشار بازی Fallout ۷۶، یک نسخه ی آزمایشی از بازی را در دسترس بازی بازان قرار خواهد داد.

  1. سه شنبه ۲ مرداد ۹۷ ساعت ۱۱:۳۳ (۲ سال قبل)
زمان شروع نسخه‌ی آزمایشی Fallout 76 مشخص شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حال براساس اخبار منتشر شده به نظر می رسد کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند، باید منتظر انتشار این نسخه ی آزمایشی در ماه اکتبر باشند.

ادمین فروم های عمومی بتسدا، در پیامی اعلام کرده است که این نسخه ی آزمایشی ” در ابتدا محدود بوده و در گذر زمان توسعه خواهد یافت” و تمام کسانی که این بازی را پیش خرید کرده باشند، به این نسخه ی آزمایشی دسترسی خواهند داشت.

در حال حاضر وضعیت پیش خرید بازی برروی رایانه های شخصی کمی عجیب به نظر می رسد. در لیست فروشگاه های معتبری که این بازی را پیش‎فروش می کنند شاهد نام فروشگاه هایی همچون Gamestop، Best Buy، Target، Amazon، Walmart و Bethestda.net هستیم. همچنین در این لیست نام فروشگاه آنلاین شرکت مایکروسافت یعنی Windows Store نیز به چشم می خورد ولی خبری از فروشگاه دیجیتالی استیم در این لیست نیست. با توجه به اینکه فروشگاه های Amazon و Gamestop این بازی را به صورت دیجیتالی پیش فروش می کنند، احتمال عرضه ی بازی برروی استیم بسیار زیاد است. با این وجود هنوز این موضوع به صورت رسمی از سوی شرکت سازنده تایید نشده است. پس اگر قصد پیش خرید این عنوان را دارید بهتر است این موضوع را در نظر بگیرید.

بازی Fallout ۷۶ در تاریخ ۱۴ نوامبر برروی پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایسک باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.