نسخه ی رایانه های شخصی Disgaea ۵ تاخیر خورد

شعبه ی آمریکایی شرکت NIS وعده داده بود که نسخه ی غربی بازی Disgaea ۵ Complete Edition امسال برروی رایانه های شخصی منتشر خواهد شد، با این وجود کمی مانده به انتشار بازی، امروز این شرکت اعلام کرد که به دلایل پیشبینی نشده عرضه ی این نسخه با تاخیر مواجه شده است.

  1. سه شنبه ۲ مرداد ۹۷ ساعت ۱۳:۰۳ (۱ سال،۱۰ ماه قبل)
نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Disgaea 5 تاخیر خورد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به لطف مشکلات پیش آمده در روند توسعه ی بازی، هواداران این سری استراتژی و نقش آفرینی باید کمی زیادتر برای تجربه ی این عنوان برروی رایانه های شخصی خود صبر کنند. براساس مطلب منتشر شده در اکانت توییتر شرکت، باید تا پاییز امسال برای تجربه ی این عنوان صبر کنیم.

به احتمال زیاد این بازی اواخر پاییز منتشر می شود. از آنجا که این استودیو برنامه دارد یک نسخه ی آزمایشی از این بازی را در ماه اکتبر در اختیار طرفداران قرار دهد، زودترین زمانی که می توان برای عرضه ی بازی در نظر گرفت آخرین روزهای ماه اکتبر است.

در حال حاضر بازی Disgaea ۵ برروی کنسول های نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۴ در دسترس است. متن منتشر شده از سوی شرکت به شرح زیر است:

متاسفیم که به شما اطلاع دهیم که ما نمی توانیم به وعده ی خود عمل کنیم. بازی Disgaea ۵ Complete Edition پاییز امسال منتشر خواهد شد و یک نسخه ی آزمایشی خصوصی در ماه اکتبر برای این بازی منتشر خواهد شد. ما از صبر و شکیبایی شما متشکر هستیم و تلاش خواهیم کرد تا مشکلاتی که در بازی به وجود آمده است را برطرف کنیم.