تریلر جدید گیم پلی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

به تازگی استودیو ایدوس مونترال با همکاری شرکت اسکوئر انیکس تریلر جدیدی از نسخه ی جدید سری Tomb Raider منتشر کرده اند که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به ۱۰ دقیقه از گیم پلی بازی Shadow of the Tomb Raider.

  1. سه شنبه ۲ مرداد ۹۷ ساعت ۱۵:۱۸ (۲ سال قبل)
تریلر جدید گیم‌پلی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در تریلر جدید بازی Shadow of the Tomb Raider که آقای جیسون داوزیس (Jason Dozois)، کارگردان داستانی بازی در رابطه با جزییات آن صحبت می کند، شاهد کیی از مکان های بازی به نام Paititi هستیم که لارا کرافت در این منطقه ماموریت های جانبی، مقبره ها، تجارت و چالش های بسیاری را پیش روی خواهد داشت. در ادامه نگاهی داریم به سیستم تجارت یا داد و ستد در بازی که بازی بازان می توانند به بازار بروند، آیتم های مورد نظر خود را خریداری کرده یا آن ها را بسازند و در زمینه ی تجارت نیز مهارت کسب کنند. به علاوه قابلیتی به نام voice-over در بازی وجود دارد که فعال کردن آن باعث می شود تا ساکنان شهر به زبان بومی صحبت کنند اما در غیر این صورت و غیر فعال بودن این گزینه، شما انتخاب می کنید تا به زبان اصلی که برای آن ها در نظر گرفته شده است، صحبت کنند.

در زمینه پازل ‍ های بازی نیز سازندگان کاملاً بازی بازان را آزاد گذاشته و انتخاب های زیادی پیش روی آنان قرار داده اند. این شما هستیدکه انتخاب می کنید چه نوع پازل هایی در بازی وجود داشته باشند؛ پازل های سخت، معمولی و یا آسان. تصمیم کاملاً به عهده ی شماست.

در نهایت نیز شاهد یکی از مقبره های بازی هسیتم که بسیار عالی به نظر می رسد. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر جدید گیم‌پلی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Shadow Of The Tomb Raider در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) توسط شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) برروی کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.