رابطه ته تلگرام و سر سروش + عکس

پوریا عالمی در ستون طنز از وقتی یکهو، مسئولان با تلگرام مسئله پیدا کردند، مسئولان و صداوسیما و ... دارند پیام رسان سروش را در تلگرام تبلیغ می کنند!

  1. ۹ ماه قبل
امکان انتقال اطلاعات از تلگرام به سروش فراهم شد + تصویر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)
پوریا عالمی در ستون طنز از وقتی یکهو، مسئولان با تلگرام مسئله پیدا کردند، مسئولان و صداوسیما و ... دارند پیام رسان سروش را در تلگرام تبلیغ می کنند!
عیبی هم ندارد. ما یک دوست معتاد داشتیم که چون می خواستیم ترکش بدهیم، مجبور شدیم بنشینیم باهاش دو، سه بست بزنیم. او ول نکرد، اما ما چسبیدیم. عینهو همین ها که سروش را در تلگرام تبلیغ می کنند.
یک دانشمندی هم نوشته بود تلگرام اطلاعات ما را به دشمن می دهد، سروش اطلاعات ما را به بچه های داخل. بعد نتیجه گرفته بود اگر قرار است کسی دسترسی به اطلاعات آدم داشته باشد، بهتر است نیروهای داخلی باشند تا خارجی!
این جامع ترین و مانع ترین نظر در طول تاریخ بوده. خود ما هم معتقدیم جای اینکه غریبه از آدم بدزدد، دوست آدم از آدم کلاهبرداری کند!
خیلی ها هم می گویند باید انحصار تلگرام از بین برود و سروش انحصاری جایگزین آن شود! مثل انحصار واردات شکر که شکست و انحصار واردات لاستیک جایگزینش شد.
درواقع سروته تلگرام و سروش یکی شده است و موضوع لحاف دانشمندان معاصر است.
خیلی ها هم که تابه حال به هیچ چیزی اعتراض نکرده اند، به فیلترشدن تلگرام اعتراض دارند و به شدت تمام چندتا پست را در گروه های خانوادگی خود فوروارد و اعتراضشان را به شدیدترین لحن ابراز کردند! به این روش اعتراض فورواردی می گویند.
جمع بندی: سوفیا... عشق من... نظر تو چیست عشق قشنگم؟ آیا تنها ره رهایی تلگرام است؟همرسانی نوشتار: