بازگشت ونت ورث میلر به سریال The Flash

ونت ورث میلر (Wentworth Miller) به سریال The Flash بازگشته است. این بازیگر نقش لئونارد اسنارت (یا همان کاپیتان کولد) و دیگر همتایان زمینی اش را در Arrowverse بازی می کند.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
بازگشت ونت‌ورث میلر به سریال The Flash
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اخیرا این شخصیت مجموعه کتاب های کامیک Earth X، به عنوان شهروند کولد (Citizen Cold) در سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) دیده شده بود. درهرحال، میلر تصمیم به ترک Waverider و بازگشت به زمین و دوست پسر خود، Ray/Ray Terrill با بازی راسل تووی (Russell Tovey) را گرفته است. با سینماگیمفا همراه باشید.

میلر اخیرا اعلام کرده بود که قصد دارد در این فصل به سریال The Flash بازگردد. این خبر پس از اینستاپست او (که البته آن را پاک کرده است) مبنی بر خروجش از Arrowverse منتشر شده است. آخرین بار میلر در قسمت “خیابان اینفانتینو” در فصل سوم این سریال ظاهر شده بود؛ آنجا که بری (گرنت گاستین Grant Gustin) در بازگشت به گذشته از او برای نجات خواهرش (کندیس پاتون Candice Patton) از دست سویتار کمک خواسته بود.

شبکه CW خلاصه ای را برای قسمت نوزدهم فصل سوم این سریال با عنوان “Fury Rouge” منتشر کرده است که نشان می دهد ونت ورث میلر (Wentworth Miller) به سریال بازگشته است. او به عنوان دوست ظاهری و قدیمی بری باز نخواهد گشت بلکه شخصیت مستقل خود را خواهد داشت. همچنین راشل تالالی (Rachel Talalay) که به سبب همکاری اش با پروژه Doctor Who (دکتر هو) او را می شناسیم، کارگردان این قسمت به نویسندگی جف هرش (Jeff Hersh) و جاشوا گیلبرت (Joshua Gilbert) خواهد بود.

آیا بری به کمک Amunt Black (با بازی کتی ساکوف Katee Sackhoff) که در طول فصل مشغول جمع آوری و فروش ابرانسان ها بود، نیاز دارد؟ یا اینکه یکی از آخرین bus metas های گمشده ای است که به نحوی به شکل یکی از ایده پردازان درآمده است؟ تیم آزمایشگاه استار (STAR Labs) در این فصل با همراهی ابرانسان ها کامل و قدرت های Devoe نیز زیادتر شده است. هرچند کمک های زیادتر از این قطعا برای بری بهتر خواهد بود.

درهرحال، دلیل بازگشت میلر مهم نیست بلکه حضور او به عنوان طغیان گر اصلی و ایفای نقشش در کنار گرنت گاستین (Grant Gustin) است که شگفت انگیز خواهد بود. بالاخره دیدن شهروند کولد که در زمین ۱ همتای فلش بود و اکنون در مقابلش قرار گرفته است، خالی از لطف نخواهد بود. این شاید آخرین حضور میلر در Arrowverse باشد بنابراین طرفداران باید از حضور او به عنوان شخصیتی منفور که خشم آن ها را بر خواهد انگیخت، لذت ببرند. میلر به لطف شیوه ای که شخصیتش را بازی کرده است، باعث شده صرف نظر از اینکه اسنارت (Snart ) از کدام زمین آمده است، در بین طرفدارن محبوب باشد؛ بنابراین بازگشت او حتی برای مدتی کوتاه، خبر خوبی برای طرفداران این مجموعه است.

منبع: screenrant