کایل برادستریت نویسنده و تهیه کننده اجرایی سریال تلویزیونی Alice Isn’t Dead خواهد بود

کایل برادستریت (Kyle Bradstreet) تهیه کننده اجرایی سریال MR. Robot (آقای ربات)، برای نویسندگی و تهیه کننده اجرایی سریال تلویزیونی Alice Isn’t Dead (آلیس نمرده است) انتخاب شده است.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
کایل برادستریت نویسنده و تهیه‌کننده‌ اجرایی سریال تلویزیونی Alice Isn’t Dead خواهد بود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این سریال براساس پادکست های پخش کننده ی رادیویی Night Vale با همین نام (Alice Isn’t Dead) نوشته جوزف فینک (Joseph Fink) و همچنین رمان آینده این نویسنده ساخته خواهد شد. درحال حاضر این پروژه در شبکه USA Network و کمپانی Universal Cable Productions درحال توسعه است. با سینماگیمفا همراه باشید.

پادکست Alice Isn’t Dead داستان راننده کامیونی به نام کیشا (Keisha) است که سرتاسر آمریکا را برای یافتن همسرش که مدت ها تصور می شد مرده است، جستجو می کند. کیشا در جریان جستجوی خود با قاتلین زنجیره ای روبه رو می شود، شهرها به معنای واقعی کلمه در زمان گم شده اند و خلاصه داستان فراتر از یک زن گمشده می رود. دو شماره از این پادکست که در مارس ۲۰۱۶ منتشر شدند، درحال حاضر در دسترس هستند و رمان نیز در اکتبر ۲۰۱۸ توسط هارپر پرنیال (Harper Perennial) منتشر خواهد شد.

الیس هندرسون (Elise Henderson)، مدیر توسعه کمپانی Universal Cable Productions گفت:

کایل به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی، نقش مهمی در موفقیت سریال MR. Robot (آقای ربات) داشته است. ما منتظر هستیم تا او بینش و خلاقیت خود را در سریال Alice Isn’t Dead (آلیس نمرده است) نیز به کار بندد و این پادکست موفق را به سریالی ممتاز و ارزشمند تبدیل کند.

کمپانی Universal Cable Productions تابستان سال گذشته حق امتیاز پادکست را خریداری کرد و قرارداد کلی ساخت این سریال را نیز با کایل برادستریت بسته است.

این اخبار نخستین بار توسط پایگاه خبری ددلاین (Deadline) گزارش شده اند.

منبع: comingsoon