نویسندگان فیلم A Quiet Place برنامه هایی برای دنباله آن دارند

فیلم نامه نویسان فیلم A Quiet Place، برایان وودز (Bryan Woods) و اسکات بک (Scott Beck) برای دنباله فیلم ترسناک موفق شان برنامه هایی دارند که بصورت غیرقابل انتظاری، در رتبه اول قرار گرفته و هفته گذشته در افتتاحیه خود ۵۰ میلیون دلار فروخت.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
نویسندگان فیلم A Quiet Place برنامه‌هایی برای دنباله آن دارند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این فیلم به کارگردانی جان کرازینسکی (John Krasinski)، داستان مهیج زندگی یک خانواده است که ناامیدانه در تلاش برای نجات زمین هستند. این دنیای پست-آخرالزمان توسط موجوداتی اشغال شده که از طریق حس شنوایی خود انسان شکار می کنند. این فیلم تنها چهار شخصیت و یک لوکیشن اصلی داشته و هیچ دیالوگی ندارد و همین باعث شده این فیلم در زمره ی فیلم های ساکت (جز صدای جیغ و فریاد) قرار گیرد. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

این تلاش برای زنده ماندن در خانواده ابوت دیده می شود: لی ابوت (با هنرمندی کرازینسکی)، همسرش اِوِلین (با هنرمندی امیلی بلانت) و بچه هایش رگان (میلیسنت سیموندز) و مارکوس (نوا جوپ). در هر صحنه، این فیلم از سکوت برای ایجاد ناراحتی کلی یا ایجاد وحشت استفاده می کند و حد واسطی وجود ندارد. سیموندز که نقش رگان را بازی می کند ناشنوا است.

نویسندگان فیلم A Quiet Place برنامه هایی برای دنباله آن دارند

فیلم نامه نویسان به دنبال مفهوم یا مواد برای ادامه ی این فیلم نیستند. وودز در مصاحبه ای با Fandango گفته: “این دنیای خیلی باحالیه. خیلی کارها میشود در این دنیا انجام داد.” در حقیقت او به دنبال گفتن داستانِ خانواده ی کاملا متفاوتی که در موقعیت مشابه ابوت قرار می گیرد، نیست. این موجوداتِ خشن نیاز به غذای خونی دیگری دارند. بک می گوید: “تکه های جا افتاده زیادی وجود دارند که روی کامپیوتر ما پنهان هستند. قطعا داستان های زیادی برای گفتن داریم. شخصیت های این داستان کی هستند و این موقعیت چیست؟

این فیلم توانست تحسین منتقدین را برانگیزد و در حال حاضر رضایت ۹۷ درصدی راتن تومیتوز را بدست آورده است. سندی اسکافر از سایت خبری Screen Rant این فیلم را ستایش کرده و گفته این فیلم در جذب مخاطبین موفق بوده و سفر اجباری و معلقی است.

این سومین کارگردانی کرازینسکی بعد از فیلم های Hideous Men و The Hollars است که هر دو مورد اقبال عمومی واقع شدند. A Quiet Place سومین فیلم این بازیگر و کارگردان است. حالا باید منتظر A Quieter Place, The Quietest Place, The Quite Quiet Place و تمامی ریبوت های آن باشیم.

منبع: ScreenRant