آدام وارلاک در Avengers ۴ حضور نخواهد داشت

**هشدار: این خبر حاوی مطلب اسپویل فیلم Avengers: Infinity War است**

  1. چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۳:۲۲ (۱ سال،۳ ماه قبل)
آدام وارلاک در Avengers 4 حضور نخواهد داشت
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به گفته آنتونی و جو روسو، آدام وارلاک در سری چهارم انتقام جویان حضور نخواهد داشت. حالا که Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) اکران شده، زیادتر بحث ها پیرامون اتفاقات بعدِ از سری سوم است. اینجاست که طرفداران شروع به حدس زدن می کنند و فیلم سازان مارول اعلام کرده اند که وارلاک در سری چهارم نخواهد بود. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

جیمز گان بارها این فرضیه که وارلاک از طریق دنباله های انتقام جویان وارد دنیای مارول می شود را بی اساس دانسته بود. اما این باعث نشد طرفداران کهکشان را رها کنند چون او بازیگر اصلی روایت فیلم Infinity Gauntlet است. حالا برادران روسو درباره اظهارات اولیه گان گفته اند اینکه وارلاک در فیلم بعدی انتقام جویان نخواهد بود.

آنتونی و جو روسو در مصاحبه با ComicBook درباره اینکه چه اتفاقی بعد از شکست قهرمانان برجسته زمین در حفاظت از انسانیت می افتد گفتند. انتظار می رود انتقام جویان ۴ تیم اصلی را در اختیار داشته باشد تا سعی کنند اوضاع بوجود آمده را رفع و رجوع کنند. کاپیتان مارول برای کمک به آن ها باز می گردد اما متاسفانه خبری از وارلاک نخواهد بود.

آدام وارلاک در Avengers 4 حضور نخواهد داشت

درسته، آدام وارلاک توی داستان ما نخواهد بود. ببینید، کار ما همانطور که بارها گفتیم، گفتن داستان دنیای سینماتیک مارول است نه هدایت اقتباس های کامیک صرف اینکه ما هم طرفدار کامیک هستیم . من علاقه ای به گفتن داستانی که قبلا گفته شده یا دیدن چیزی که دیده شده، ندارم. اگر همه داستانی که اتفاق خواهد افتاد را بدانم، پس برای چی فیلم بسازیم؟ ما میخواهیم مخاطبین را سورپرایز کنیم و داستانی را ادامه بدهیم که با مرد آهنی…. یک دهه قبل، شروع شد.

با اینکه آدام وارلاک در سری چهارم انتقام جویان حضور ندارد این بدین معنی نیست که نویسنده های فیلم، استفان مک فیلی (Stephen McFeely) و کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) از او استفاده نمی کنند. قبلا دیدیم که این دو تصمیم گرفته گرفته بودند وارلاک در روایت تانوس باشد اما تصمیم شان را تغییر دادند چون برای داستان و شخصیت جالب به نظر نمی رسید. از راه رسیدن او و شکست نهایی تیتان دیوانه منطقی بود اما این اتفاق قهرمانان را از ایفای نقش اصلی باز می داشت.

گفته شده وارلاک به زودی به دنیای مارول می پیوندد و گویا گان برای او در نگهبانان کهکشان ۳ برنامه هایی دارد. با توجه به برنامه فاز چهارم، وارلاک احتمالا در این فرنچایز می ماند و یکی از قهرمانانی می شود که ماندگار است.

منبع: ScreenRant