شبکه فاکس پخش سریال های Brooklyn Nine-Nine و Last Man on Earth را کنسل کرد

امروز در فاکس روز عزا بوده است. درست چند روز بعد از قسمت پایانی فصل چهارم سریال The Last Man on Earth ساخته ی ویل فورت (Will Forte) و چند روز قبل از اتمام فصل پنجم سریال Brooklyn Nine-Nine، شبکه فاکس هر دو سریال را تمدید نکرد و پخش آن ها در این شبکه کنسل شد. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
شبکه فاکس پخش سریال‌های Brooklyn Nine-Nine و Last Man on Earth را کنسل کرد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بازیگر سریال Last Man، جنوئری جونز (January Jones) ابتدا این خبر را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد و بعد شبکه فاکس به دنبال آن اعلام کرد هر دو سریال Brooklyn Nine-Nine و The Mick را کنسل کرده است. سریال Last Man on Earth هرگز نتوانست به اوج خود در فصل اول برسد هرچند Brooklyn Nine-Nine چند سال عملکرد خوبی داشت.

هالیوود ریپورتر اعلام کرده که بخش تلویزیونی فاکس قرن بیست صحبتی درباره بازگشت Last Man داشته است چون قسمت پایانی فصل چهارم درست جای حساس آن تمام شد. شاید این سریال توسط شبکه Hulu خریداری شود اما هنوز واکنشی به کنسل شدن Brooklyn Nine-Nine و The Mick صورت نگرفته است. سریال بروکلین ۹.۹ در استودیو دیگری، Universal Telrvision، ساخته شده و شاید فصل ۵ آن تولید گردد.

جمعی از بهترین بازیگران مانند ویل فورت، جنوئری جونز، استفانی اسکال، اندی سامبرگ، آندری برویر، استفانی بیتریز و کتلین اولسون در این مجموعه ها حضور داشته اند که امیدواریم به این زودی از جعبه جادویی کنار گذاشته نشوند.

منبع: ScreenCrush