گرگ روسو و تیم Machinima فیلم لایو-اکشن F.E.A.R را می سازند

بخش شبکه دیجیتالی برادران وارنر، Mechinimia، امروز اعلام کرد که با گِرگ روسو (Greg Russo)، نویسنده دو فیلم بسیار مورد انتظار که براساس فرنچایزهای بازی ویدیویی مشهوری هستند: Mortal Kombat از نیو لاین سینما و Resident Evil از اسکرین جم قراردادی بسته است. برای خواندن جزئیات زیادتر خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
گرگ روسو و تیم Machinima فیلم لایو-اکشن F.E.A.R را می‌سازند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پروژه ابتدایی روسو برای Machinima اقتباس لایو اکشنی از بازی ترسناک بخش سرگرمی برادران وارنر، F.E.A.R برای پخش آنلاین است. این قرارداد توسط مدیر Machinima، راسل آرونز (Russell Arons) بعنوان بخشی از  تعهدات شرکت برای کار با استعداد برتر اعلام شده تا به محتوای خوبی از طریق استودیو Machinima دست یابند. روسو نیز با تیم استودیو Machinima برای خلق و ساخت برنامه ریزی اورجینال برای خریداران خارجی کار می کند.

آرونز در اینباره گفته: گِرگ نویسنده ی با استعدادی است که بازی کردن را دوست دارد. او می تواند استعدادش را به استودیو Machinima بیاورد و فرصت خوبی به ما بدهد تا مجموعه های اکشنی بسازیم که طرفداران مان در سراسر دنیا را جذب کنیم.

روسو نیز گفته: بعنوان یک بازی کن، این باعث افتخار است که با Machinima کار کنم چون آن ها پیش گامان محتوای دیجیتال بازی در سراسر دنیا هستند. F.E.A.R جایگاه خاصی در قلب من دارد. خیلی خوشحالم که احساسم را وارد آن و پروژه های آتی کنم و زیادتر از این نمی توانم برای این همکاری صبر کنم.

استودیو Machinima مجموعه های لایو اکشن و انیمیشنی زیادی براساس بازی های ویدیویی ساخته است. F.E.A.R میراث محتوای بازی عالی Machinima مانند Mortal Kombat: Legacy و Mortal Kombat: Legacy ۲ و Street Fighter: Assassin’s Fist و Street Fighter: Resurrection و Halo ۴: Forward Unto Dawn است که ۳۰۰ میلیون طرفدار در سراسر دنیا دارند.

بازی F.E.A.R فرنچایز بازی ویدیویی با یک تک تیرانداز است که سال ۲۰۰۵ ساخته شد و توسط تولیدات Monolith که تماما متعلق به استودیو سرگرمی برادران وارنر است، ساخته شد. داستان این مجموعه درباره قهرمانی به نام آلما وید است که دختر روانی قدرتمندی است که در ATC (شرکت تکنولوژی آرماکام) زندانی شده، جایی که او بدون داشتن هیچگونه ای رغبت در آزمایشات آن ها شرکت می کند. در سراسر سریال، آلما خطر ماوراء طبیعی محسوب می شود که باید به هر وسیله ای نابود شود.

منبع: ScreenCrush