بانوی چشم آبی ترکیه ای در تهران ! + عکس

سرانجام پس از چندین بار تأخیر قرار است فیلم سینمایی جن زیبا از روز چهارشنبه (۲۴ بهمن ماه) در سینماهای تهران اکران شود.

  1. سه شنبه ۲۳ بهمن ۹۷ ساعت ۱۹:۰۶ (۱ سال،۴ ماه قبل)
 عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مهرداد فرید (تهیه کننده فیلم جن زیبا)  با اشاره به آخرین وضعیت اکران این فیلم به  گفت: بعد از اینکه چند بار نمایش این فیلم به دلایل مختلف به تأخیر افتاده بود از فردا چهارشنبه (۲۴ بهمن) فیلم در سینماهای سراسر کشور اکران می شود و پیش فروش بلیت ها نیز از امروز آغاز شده است.

وی با اشاره به برنامه هایی که پیش از این برای برگزاری مراسم های خاص و فرش قرمز این فیلم طراحی شده بود، گفت: متاسفانه تأخیر چند باره در اکران این فیلم به برنامه های ما لطمه زد. قرار بود برای اکران افتتاحیه و فرش قرمز این فیلم از نورگل یشیل چای بازیگر اصلی فیلم دعوت کنیم تا در مراسم حضور پیدا کند.

وی ادامه داد: همچنان برنامه های ما برای برگزاری فرش قرمز به قوت خود باقی است و مجوزهای لازم نیز اخذ شده است اما متاسفانه نورگل یشیل چای هم اکنون در حال بازی در یک سریال ترکیه ای به نام گل پری است و با توجه به مشغولیت وی، برنامه ریزی برای حضور او در ایران کمی مشکل شده است.

فرید ادامه داد: در تلاش هستیم یک برنامه ویژه برای اکران این فیلم در ۱۰ روز آینده در تهران و تبریز اجرا کنیم و منتظر هستیم تا با هماهنگی سریال ترکیه ای گل پری، زمان حضور نورگل یشیل چای را فراهم کنیم.

22

فیلم جن زیبا به کارگردان بایرام فضلی و تهیه کنندگی مهرداد فرید و با حضور نورگل یشیلچای، فرهاد اصلانی، لیلا زارع، لیلا موسوی، محرم زینالزاده، میثم پویانفر، علی اکبر جعفری، هوشنگ رادی پور و منظر لشگری در ایران و ترکیه ساخته شده است.