خواننده زیر زمینی، بالاخره روی زمین آمد ! + عکس

آلبوم آرین نائینی، خواننده‌ای که در فیلم «کسی از گربه‌های ایرانی خبر ندارد» به شهرت رسید، پس از ۱۰ سال با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد. بدین ترتیب، این خواننده زیرزمینی هم به جرگه کسانی پیوست که پس از سال‌ها، مجوز فعالیت رسمی و روی زمین را به دست آورده است.

  1. ۴ ماه،۱ هفته قبل
آرین نایینی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

آلبوم موسیقی «سوت سکوت» که خالق آن، آرین نائینی برای اولین بار در فیلم «کسی از گربه‌های ایرانی خبر ندارد» به جامعه‌ موسیقی معرفی شد، پس از ده سال تلاش، این بار با مجوز رسمی وزارت ارشاد منتشر شد. 

این اثر که دوازده قطعه به نام‌های «اعتصاب اعصاب»، «نیکائین»، «سوت سکوت»، «آخرین حضور»، «یک ذره فکر کن»، «خط پایان»، «عاشق کشی»، «پنجره»، «بودن یا نبودن»، «جهان زیبا»، «خاک بیدار» و «سربازهای روز» را در خود دارد، از ترانه سرایان متعددی چون حبیب سر رشته‌داری، کیان حجازی و امیر توده فلاح بهره می‌برد.

آرین نائینی در این اثر به عنوان خواننده، نوازنده‌ گیتار الکتریک و آکوستیک، کیبورد و گیتار باس با هنرمندانی نظیر یاسر ساکی‌پور و پوریا قربانی (کیبورد)، کیان حجازی (باس)، سعید جامع و سیاوش علی‌محمدی (درامز) و مهدی عبدی (ویولونسل) همکاری کرده است.

آلبوم «سوت سکوت» که تهیه‌کنندگی آن را کیان حجازی عهده‌دار است، در دو استودیوی نیکائین و ترنج کار ضبط خود را به پایان رساند و پس گذراندن مرحله‌ میکس و مسترینگ توسط آرش پاکزاد، از طریق موسسه‌ نشر و پخش جوان به مدیریت نیما جوان، برای بهره‌مندی مخاطبان موسیقی به دو صورت فیزیکی و دیجیتال عرضه شد.

همرسانی نوشتار: