عادل و میعاد 2 برادر نوجوان و میلیاردر تلویزیون ! + عکس

خوانندگان بسیاری از مسیر تلویزیون به شهرت و درآمدِ میلیاردی رسیده اند و خواهند رسید. ارگان های نظارتی هم این مسئله را می بینند و می گذرند.

  1. پنجشنبه ۱۱ بهمن ۹۷ ساعت ۱۳:۳۵ (۱ سال،۵ ماه قبل)
تلویزیون در تسخیر دو برادر خواننده+عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

آن ها برادرند. یکی عادل و دیگری میعاد نام دارد. یکی هنوز کودک است و دیگری نوجوان. تا همین چندی پیش صفحه اینستاگرام شان طرفدارانی داشت؛ اما حالا چند برابر شده اند.

این دو برادر فعالیت شان را در فضای مجازی شروع کرده بودند و به پیش می رفتند. تا اینکه به یک باره پایشان به تلویزیون باز شد. تلویزیونی که دیگر خودش کشف و شهود نمی کند و دنباله روی اینستاگرام شده است.

عادل و میعاد در اقدامی عجیب به تلویزیون دعوت شدند و در برنامه های مختلف با آن ها صحبت شد. کار تا جایی بالا گرفت که این دو برادر به همراه پدر و مادرشان به برنامه ی «فرمول یک» با اجرای علی ضیا رفتند. وقتی این اتفاق افتاد، ماجرا شکل دیگری گرفت.

دو برادر که خواننده اند، پدر و مادری که ناشنوا هستند، صفحه ی اینستاگرامی که حالا پس از حضورشان در تلویزیون فالوور های بسیاری دارد...

این ها همان سناریویی است که در یک سال و نیم گذشته بار ها و بار ها در برنامه های مختلف تلویزیون و برای خوانندگان بسیاری تکرار شد و انتهایش به معرفی خوانندگانی ختم شد که اکنون بازار کنسرت های موسیقی پاپ در ایران، دستشان است.

دکتر صابری، بهنام بانی، حمید هیراد، هوروش بند، پازل بند و ماکان بند از جمله ی این گروه ها هستند. هر کدام از این گروه ها به نوعی و به واسطه ی برنامه های پرمخاطب تلویزیون شهرت سراسری یافتند و بلافاصله کنسرت هایشان آغاز شد.

هر کدام از این خوانندگان با کمترین سابقه ی هنریِ ممکن به پربیننده ترین برنامه های تلویزیون ایران دعوت می شدند و در قالب مهمان برنامه مقابل مجری های معروف می نشستند. فردایِ روز برنامه هم فالوور های اینستاگرامشان چندین برابر و چند هفته بعد هم کنسرت هایشان آغاز میشد.

یکی از مهمترین شاهکار های تلویزیون در این مسیر همین آقای دکتر صابری بود. پزشکی که در بسیاری از برنامه های تلویزیونی حضوری مستمر داشت و در نهایت هم خواننده شد و کنسرت برگزار کرد. آقای دکتر بر روی صحنه کاری کرد که دیگر پلی بک هم برای مردم عادی شود.

اما گویی در تلویزیون و سازمان صدا و سیما هیچ نظارتی بر چگونگی دعوت از مهمانان وجود ندارد. چرا که عادل و میعاد تازه ترین شاهکارِ تلویزیون در همین مسیر هستند. آن ها همان مسیری را رفته اند که دیگر خوانندگانِ موسیقی پاپ در یک سال و نیم گذشته رفته اند. آغاز فعالیت در فضای مجازی، حضور در برنامه های پرمخاطب تلویزیون و در ادامه برگزاری کنسرت های متعدد و کسب درآمد های میلیاردی...

البته عادل و میعاد گام آخر را هنوز عملی نکرده اند، اما به راحتی می شود حدس زد که این مرحله هم به زودی عملی خواهد شد.
البته این دو برادر از هم اکنون درآمدزاییِ حاصل از مشهور شدن در تلویزیون را آغاز کرده اند. در صفحه اینستاگرام شان بابت پُست های تبلیغاتی برای خوانندگان دیگر مبالغ هنگفتی دریافت می کنند.

در میان این بازارِ مکاره؛ ارگان های نظارتی در تلویزیون گویی خواب هستند. دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم گویا معیار مشخصی برای سنجش کیفیِ آثار و خوانندگان ندارد. دیگر ارگان ها هم که اصلا اهمیتی برایشان ندارد که گوش مردم هر روز با چه ترانه ها و موسیقی هایی عادت داده می شود.

مافیای موسیقی مسئله ی شاخ و دُم داری نیست. همین روندی که در یکی دو سال گذشته در موسیقی پاپ ایران طی شده را اگر دنبال کنیم؛ مافیای موسیقی ایران را درخواهیم یافت...
همرسانی نوشتار: