حادثه دلخراش در جاده یزد

راننده پراید زیر تریلی جان داد + جزییات

  1. چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷ ساعت ۱۸:۱۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
تعویض مرگبار لاستیک خودرو حادثه ای وحشتناک برای جوان یزدی رقم زد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

رییس پلیس راه استان یزد گفت: به دنبال حادثه تصادف تریلر و خودروی سواری در محور نیوک- ندوشن، راننده جوان خودروی سواری فوت کرد. سرهنگ مسعود قانعی با بیان این که جاده ندوشن از جمله نقاط حادثه خیز استان است، اظهار کرد: این تصادف بین دو تریلر و یک خودروی سواری پراید رخ داده است.

وی، علت این حادثه را پنچر شدن یکی از چرخ های تریلر عنوان کرد و افزود: متأسفانه راننده تریلر پس از تعویض چرخ وسیله نقلیه خود، با خارج نکردن زاپاس از جاده زمینه انحراف خودروی سواری را فراهم و منجر به مرگ راننده پراید می شود.

رییس پلیس راه استان یزد با بیان این که توجه نکردن سرنشین پراید به جلو باعث برخورد خودروی وی شده است، گفت: این سواری در اثر برخورد با مانع از مسیر خود منحرف و با تریلر دیگری که در کنار راه پارک شده بود برخورد می کند.

سرهنگ قانعی با اشاره به این که راننده پراید در اثر برخورد با تریلر دوم که در کنار جاده پارک شده بود جان خود را از دست می دهد، تصریح کرد: در صورتی که رانندگان با تمرکز کامل وسایل نقلیه خود را هدایت کنند هیچگاه شاهد چنین حوادث تلخی نخواهیم بود.

احمد دهقان، رییس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی یزد نیز در ادامه آسیب به گردن و جمجمه را علت فوت راننده جوان پراید دانست و بیان کرد: راننده ۲۰ ساله خودروی پراید قبل از رسیدن تیم اورژانس به محل حادثه فوت کرده است.

این مسئول، کم عرض بودن جاده ندوشن را یکی از دلایل مهم وقوع چنین حوادثی، عنوان و خاطرنشان کرد: در این مسیر به دلیل وجود معادن زیاد و حضور وسایل نقلیه سنگین همواره شاهد اتفاق افتادن حوادث دلخراشی هستیم که امیدواریم مسئولین مربوطه در این زمینه اقدامی انجام دهند.

همرسانی نوشتار: