صحنه تکاندهنده در سعادت آباد

پرشیا زیر کامیون له شد + عکس ها

  1. پنجشنبه ۲ اسفند ۹۷ ساعت ۱۰:۰۹ (۹ ماه،۲ هفته قبل)
حادثه ای خونین برای زن جوان در سعادت آباد+ تصاویر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری پرشیا با یک دستگاه کامیون در سعادت آباد مصدومیت سرنشینان خودروی سواری و محبوسی یکی از آنان را را در پی داشت. ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۰۲:۲۰ دقیقه بامداد امروز با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵۸ و گروه نجات ۳ را به محل حادثه در سعادت آباد میدان کتابی اعزام کرد.

مصدومیت بانوی جوان در برخورد خودرو با کامیون

محسن صدفی فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه دراین باره گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو پرشیا به شدت با قسمت جلو یک دستگاه کامیون برخورد کرده بود.

وی افزود: خودرو سواری ۴ سرنشین داشت که ۳ سرنشین آن قبل از رسیدن آتش نشانان توسط شهروندان خارج شده بود و یک سرنشین خانم(تقریبا ۲۰ ساله) درون خودرو محبوس و مصدوم شده بود.

مصدومیت بانوی جوان در برخورد خودرو با کامیون

صدفی خاطرنشان کرد: آتش نشانان بی درنگ پس از ایمن سازی محل حادثه با قرار دادن علائم هشدار دهنده و قطع سیستم برق خودرو سواری با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی نسبت به نجات فرد محبوس در حضور عوامل اورژانس اقدام کردند.

گفتنی است؛ نیروهای عملیات پس از رهاسازی مصدوم، وی را برای انجام اقدامات درمانی به عوامل اورژانس تحویل دادند و پس از انتقال خودرو سواری توسط جرثقیل به ماموریت خود پایان دادند.

همرسانی نوشتار: