تصاویری از حادثه هولناک زیر پل بزرگراه زین الدین + عکس ها

یکدستگاه کامیونت ویژه حمل سوخت به ظرفیت ۶ هزار لیتری گازوئیل در خیابان احسان واژگون و راننده آن دچار مصدومیت شدید شد.

  1. چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ ساعت ۱۴:۴۵ (۶ ماه،۱ هفته قبل)
واژگونی خونین خاور تانکر گازوئیل در خیابان احسان پایتخت+ تصاویر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در پی وقوع این حادثه و اعلام آن توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، بی درنگ ستاد فرماندهی این سازمان ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه روز گذشته آتش نشانان ایستگاه ۹۲ را به انتهای خیابان احسان، زیر پل بزرگراه زین الدین اعزام کرد.

واژگونی خاور تانکر گازوئیل یک مصدوم بر جای گذاشت

سید جلال آشتیانی رئیس ایستگاه ۹۲ آتش نشانی دراین خصوص گفت: یک دستگاه کامیونت خاور مخزن دار حامل ۶ هزار لیتر گازوئیل درخیابان احسان در حال حرکت بود که به دلیلی نامعلوم از مسیر منحرف شده و به شدت با گاردریل برخورد کرد و سپس با ورود به مسیر مخالف، واژگون شد.

آشتیانی با اعلام این که راننده خودروی خاور درلحظات اولیه با کمک شهروندان از داخل خودرو خارج شده بود، ادامه داد: آتش نشانان پس از بستن مسیر خیابان و کشیدن نوار هشداردهنده دراطراف صحنه حادثه، با کشیدن لوله های آبدهی برای جلوگیری از آتش سوزی به حالت آماده درمحل مستقر شدند.

واژگونی خاور تانکر گازوئیل یک مصدوم بر جای گذاشت

وی اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی در ادامه عملیات خود با قطع برق کامیونت خاور و کنترل نشت گازوئیل، محل حادثه را کاملا ایمن کردند و همچنین راننده کامیونت را که از ناحیه سر و صورت دچار آسیب شدید شده بود برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس دادند.

رئیس ایستگاه آتش نشانی در خاتمه ابراز داشت: علت بروز این حادثه توسط پلیس راهور در دست بررسی است.