بارش برف سمی سبز رنگ از آسمان

مردم ترسیدند + عکس

اخیرا تصاویر بسیار عجیب و غریبی از شهری درون کشور روسیه در صفحات مجازی منتشر شد که بی شک جزء یکی از عجایب جهان می باشد و چیزی شبیه و یا حتی نزدیک به آن را ممکن است مشاهده نکرده باشید.

  1. سه شنبه ۷ اسفند ۹۷ ساعت ۲۳:۲۵ (۶ ماه،۳ هفته قبل)
برف سبز
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شهری به نام پروورالسک اخیرا شاهد صحنه ای بسیار عجیب و نایاب بود که توانست منجر به اعتراض تعداد زیادی از ساکنین این منطقه در روسیه شود. همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، بارش برف در این منطقه به رنگ سبز رخ داده است که طبق آخرین گزارشات انجام شده گفته شد که این برف کاملا آلوده و سمی می باشد.

اما علت این برف عجیب و غریب سبز رنگ در روسیه، حضور کارخانه کروم در آن اطراف می باشد که مواد سمی آن به بیرون از کارخانه منتقل شده است و برف ها را به رنگ سبز در آورده است. اما این اولین عجایب کشور روسیه نیست چرا که اخیرا برف سیاه رنگی در منطقه ای دیگر از روسیه باریده بود که گفته شد علت آن منتشر شدن مواد سمی و مناسب فرآوری زغال سنگ بوده است.

با این وجود می توان این گونه درک کرد که مواد سمی و زباله های آلوده در این مناطق جمع آوری نمی شوند و حتی ساکنین این مناطق بیش از ده ها بار در جهت جمع آوری زباله ها و مواد سمی اقدام کردند و امید به آن است که هر چه سریع تر زباله های این مناطق تمیز شوند تا جان ساکنین این مناطق به خطر نیافتد.
همرسانی نوشتار: