تصاویری ترسناک از مردمی که خون سرفه می کنند ! + عکس های 16+

آلودگی حاصل از کارخانه ها، خودرو ها و ساخت و ساز های کنترل نشده، شهر بانکوک در تایلند را دچار بحران کرده است.

  1. شنبه ۱۳ بهمن ۹۷ ساعت ۲۳:۳۰ (۱ سال،۳ ماه قبل)
9363967_923
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

آلودگی هوا در بانکوک به حدی افزایش یافته که مردم خون سرفه می کنند و حیوانات بیمار شده اند. مردم سعی می کنند در مکان های عمومی با استفاده از ماسک از خودشان محافظت کنند. اما بنابر گزارش ها، ماسک های مناسب برای مقابله با آلودگی که در فروشگاه ها ذخیره شده بودند، تمام شده اند.

9363962_728

مقامات بانکوک برای مقابله با آلودگی هوا ابر ها را بارور کرده اند و سعی دارند با اسپری کردن آب، ذرات آلوده را مهار کنند. مقامات حتی از مردم خواسته اند در جشن سال نوی چین کاغذ و عود نسوزانند.

9363955_886

روز چهارشنبه ۴۳۷ مدرسه دولتی در بانکوک تعطیل بود و این تعطیلی هنوز هم ادامه دارد. سخنگوی دفتر نخست وزیری تایلند گفت مدارس خصوصی نیز باید تعطیل شوند، ولی تعداد آن ها را اعلام نکرد.

9363967_923

فرماندار بانکوک در این خصوص گفت شرایط هوا تا سوم و چهارم فوریه به همین صورت خواهد بود و ابراز امیدواری کرد اقدامات انجام شده جاده ها را از خودرو خالی کند. او گفت سه بخش از چهار بخش این شهر را دود گرفته است.

9363968_210

پهپاد هایی هم برای مقابله با ذرات میکروسکوپی با استفاده از یک مایع قندی مخصوص، به کار گرفته شده اند. احتمالاً به زودی هشدار ها درباره ممنوعیت ورزش در پارک ها نیز اعلام می شود.

همرسانی نوشتار: