انواع پرده اداری

پرده اداری به‌ عنوان یکی از عناصر مهمی معرفی می شود که بر روی دکوراسیون داخلی شرکت تاثیر بسیار زیادی می گذارد. به ‌طور کلی می ‌توان گفت که پرده برای پوشش و تنظیم نور محیط در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

  1. سه شنبه ۲۰ تیر ۲ ساعت ۱۹:۲۲ (۱۱ ماه،۲ هفته قبل)

پرده‌ اداری تاثیرات بسیاری بر روی روحیه کارکنان و افرادی که به آن ‌جا رفت‌ و آمد دارند می‌ گذارد، بنابراین هنگام خرید باید نهایت دقت را بکار برد تا بتوان محیط مناسبی را برای کارکنان آن ‌جا مهیا کرد، چرا که نوع و رنگ پرده ‌ای که انتخاب انتخاب می شود بر روی عملکرد کارکنان تاثیر بسیار زیادی می‌ گذارد.

به‌ طور کلی می‌ توان گفت پرده‌ های اداری به پرده شید، پرده زبرا، پرده کرکره فلزی، پرده کرکره چوبی و پرده لوردراپه یا عمودی دسته ‌بندی می ‌شود که می ‌توانید هر کدام از آن ‌ها را در رنگ ‌های مختلفی خریداری کنید به همین علت در ادامه‌ مطالب به بررسی انواع پرده اداری و قیمت آن‌ ها خواهیم پرداخت.

پرده اداری کرکره فلزی

یکی از انواع پرده هایی که می ‌توان برای محیط کار مورد استفاده قرار داد پرده کرکره‌ های فلزی است که از ظاهری مدرن و رسمی برخوردار هستند و با توجه به تیغه آلومینیومی که دارند کاملا انعطاف‌ پذیر هستند و باعث می ‌شود طول عمر آن ها زیاد شود.

با توجه به این ‌که هنگام خرید انواع پرده اداری کرکره ای فلزی با رنگ‌ های متفاوتی رو به رو هستید می توانید با توجه به سلیقه ای که دارید هارمونی خاصی را با توجه به محیط کار و روحیات کارمندان ایجاد کنید.

پرده کرکره چوبی

یکی از قدیمی ‌ترین پرده هایی که در بسیاری از ادارات می‌ توان مشاهده کرد پرده ‌های کرکره چوبی است که در طول سالیان با تغییرات زیادی همراه بوده اند، اما به ‌طور کلی نسبت ‌به پرده‌ های دیگر مقرون‌ به‌ صرفه تر هستند و آن‌ ها را می‌ توان در متریال ها و رنگ و اندازه های مختلفی خریداری کرد.

غلطک های پرده کرکره های چوبی را زمانی که در فرایند رنگ کاری قرار می دهند با رنگ های متنوعی پوشش می دهند به همین علت مشتری می تواند با توجه به سلیقه ای که دارد به خرید این نوع از پرده ها بپردازد.

نوع دیگری از پرده اداری چوبی را با استفاده از چوب بامبو که دارای طبیعتی خاص و جذاب هستند و از مقاومت بسیار بالایی هم برخوردار می باشند تولید می کنند، در واقع این نوع از پرده ها را به دو صورت تسمه ای و قیطانی در اختیار مشتریان قرار می دهند که پرده های تسمه ای معمولا از مقاومت و زیبایی بیشتری برخوردار هستند.

پرده اداری زبرا

پرده ‌های زبرا از دو اسلاید پارچه‌ ای به شکل افقی تشکیل می ‌شوند که نور وارد شده به فضا را به ‌راحتی تنظیم می ‌کنند و می ‌توانند فضای خصوصی را برای شما ایجاد نمایند.

با خرید پرده اداری زبرا می توانید سایه و روشنایی خاصی را به فضا ببخشید و محیطی گرم و زیبا را برای کارکنان خود ایجاد کنید. پرده‌ های زبرا برای محیط ‌های اداری از کارایی مناسبی برخوردار هستند، چرا که هر فردی می‌ تواند بر اساس نیازی که دارد ورود نور را به اتاق کار خود کنترل کند.

لازم به ذکر است که بگوییم پرده‌ های اداری زبرا شباهت زیادی به پرده های سیلوئت دارند با این تفاوت که این نوع پرده ها از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و به‌ راحتی می ‌توان آن‌ ها را به‌ صورت افقی تنظیم کرد.

پرده اداری شید رول

پرده ‌های شید رول از دیگر پرده ‌های اداری به شمار می ‌روند که یک لایه پارچه آن ‌ها را تشکیل می‌ دهند و از متریالی چون کتان، پلی استر و پنبه ساخته می‌ شوند که مکانیزم حرکتی آن‌ ها دقیقا مانند پرده‌ های زبرا است.

این نوع از پرده‌ اداری را می ‌توان برای محیط‌ کار هود به‌ راحتی مورد استفاده قرار داد، چرا که از طرح ‌های ساده و مینیمالی برخوردار هستند و به‌ هیچ‌ وجه نور را مستقیما وارد اتاق نمی کنند بلکه تنها باعث ایجاد سایه روشن می ‌شوند.

پرده‌ های شید رول به ‌صورت عمودی به سمت بالا و پایین جا به ‌جا خواهند شد و به دو صورت دستی و برقی قابل ارائه هستند. پرده‌ های شید رول که به پرده ‌های شب و روز هم معروف هستند از دو لایه تور و پارچه تولید می‌ شوند که می‌ توان آن ها را به‌ صورت برقی یا دستی ارائه داد.

پرده‌ اداری شید رول شب و روز می ‌توانند نور مورد نیاز فضای داخلی را به شما ارائه دهند، لازم به ذکر است که بگوییم این نوع از پرده‌ ها را با پارچه هایی که از ضخامت بیشتری برخوردار باشد تولید می ‌کند.

پرده عمودی

زمانی ‌که از پرده کرکره ای عمودی یا لوردراپه صحبت به میان می ‌آید مردم به یاد پرده های کرکره ای گلدار قدیمی می ‌افتند که از سالیان گذشته از آن‌ ها استفاده می ‌شود، اما باید بگوییم گذر زمان تغییرات اساسی را در نوع و تنوع این پرده ها ایجاد کرده‌ است به‌ نحوی که باعث شده از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار باشند.

در واقع پرده اداری لوردراپه با توجه به جنس پارچه ‌ای که برای آن انتخاب می ‌شود از ویژگی ‌هایی برخوردار است که به ‌راحتی می ‌توان آن را در فضای اداری مورد استفاده قرار داد به این معنا که پرده های عمودی با زنجیری که در کنار آن ها قرار دارد تغییر حالت می دهند و نور مورد نیاز را به اتاق هدایت خواهند کرد.

قیمت پرده اداری

تا این قسمت از مطالب اطلاعات مناسبی را در مورد انواع پرده اداری در اختیار شما قرار دادیم، اما در این ‌جا لازم به ذکر است که بگوییم هر پرده ای که انتخاب می‌ کنید با توجه به نوع جنس و ابعادی که دارد از قیمت های مختلفی برخوردار است.‌

به ‌طور کلی قیمت پرده اداری مدرن با توجه به ویژگی ‌هایی که دارند بسیار مقرون‌ به ‌صرفه تر است، اما دقت داشته باشید که به هر اندازه ابعاد پنجره شما بیشتر شود با قیمت بیشتری هم رو به رو هستید.

ویژگی‌ های پرده اداری

پرده‌ های اداری از خصوصیات و ویژگی‌ های منحصر به فردی برخوردار هستند، در واقع جنس پرده ای که انتخاب می‌ کنید باعث می ‌شود طول عمر متفاوتی داشته باشند، همچنین پارچه‌ های پنبه و کتان از بهترین پارچه ‌هایی بشمار می‌ روند که برای پرده‌ های اداری می توان در نظر گرفت.

از طرفی باید بگوییم پرده هایی مناسب محیط اداری هستند که هنگام مواجه با نور خورشید به‌ مرور زمان تغییر رنگ و تغییر شکل ندهند‌.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...