بانوان در خارج هم نمی توانند از این لباس ها بپوشند ! + عکس ها

ویکتور هورستینگ و رولف اسنورن نگاه دوباره ای به ۲۵ لوک خود به عنوان طراحان لباس انداختند.  آنها از همان اول مشخص کردند که علاقه ای به موضوعات نوستالژیک ندارند ولی به جای آن سفر غیرخطی به خاطره هایشان در جواهرات سواروسکی می درخشید.

  1. جمعه ۵ بهمن ۹۷ ساعت ۲۰:۲۰ (۱ سال،۴ ماه قبل)
 عکس‌ها
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در طول چند ماه آنها موودهای مختلف، ولوم های متغییر و پیام رسانی مفهومی را در غالب استیت منتی خلاق و تاثیرگذار بیان کردند. هورستینگ می گوید: همیشه فصل های مختلف با انرژی و وایب های گوناگونی وجود داشته، بعضی رمانتیک و بعضی خشن ولی الان همه چیز تا حدی شاداب کننده شده است و از این رو کالکشن "پاک و معصوم" نامیده شده است.

لباس حجیم ژنده و رشته رشته شده

KIM_4231

سایت چی مده درباره این کالکشن نوشته است: تعداد بسیاری از لباس ها مانند لباس توری ابریشمی با سوراخ های بزرگ پانچ شده است. به نظر می رسد آنها درگیر لایه گذاری پارچه های توری ابریشمی بوده اند. اسنورن با شوخی می گوید:" انقلابی کوچک رخ داده و ما عقب نشینی های زیادی داشته ایم."

KIM_4148

با پوشش اخرین ۹کالکشن کوتور انها، به راحتی تغییر هنر پوشیدنی انها که بومی سفید با درخشش رنگ های نقره ای و طلایی، ژاکتی که با باقی مانده پارچه های استودیو دوخته شده و ورژنی از لباسی که با تکنیک وکس هلندی رنگرزی شده است که حال بی رنگ و با موتیف های گل طراحی شده، دیده می شود.

KIM_4137

KIM_4179

به گفته خود آنها، این کالکشن تکلیفی انفرادی نبوده بلکه بیشتر از آن به عنوان تجلیل و بزرگداشتی یاد می کنند. اسنورن می گوید: "کالکشن، حسی با نشاط و سرگرم کننده دارد." با حضور مدل ها در استیجی به شدت دیوانه وار، زیبا و باشکوه، چیزی غیر از این انتظار نمی رود.

KIM_4204