کفش کتانی کهنه فقط 8 میلیون تومان ! + عکس

یکی از شناخته ترین برندهای جهانی، برند گوچی است که برای اولین بار در سال ۱۹۲۱ میلادی واقع در ایتالیا شروع به کار کرد و امروزه دارای گستردگی فراوانی در سرتاسر جهان است و محصولاتی بسیار با کیفیت مطابق با سلایق مختلف را به بازارهای جهانی عرضه کرده است.

  1. چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ ساعت ۱۶:۵۰ (۱ سال،۷ ماه قبل)
کفش کتانی کهنه با قیمت 8 میلیون در برند گوچی !+عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این شرکت در صنعت مد و کالاهای چرمی بیشتر شناخته شده است و دارای طرفداران متعددی در سرتاسر جهان می باشد. اما این روزها دارای حواشی متعددی در سرتاسر جهان است. برای مثال اخیرا این شرکت معتبر ایتالیایی در طی اقدامی عجیب تصمیم گرفت تا محصولی عجیب را با قیمت نجومی به فروش برساند.

شرکت معتبر گوچی اخیرا در سایت فروش خود، کتانی های کهنه ای که به چشم کاملا کهنه بودن آن واضح است را با قیمت نجومی ۶۱۵ پوند و یا به عبارتی حدودا ۸ میلیون تومانی به فروش قرار داد و این برای طرفداران این شرکت اتفاقی عجیب بود.

به گفته گوچی در طراحی و ساخت این کتانی ها از دوران مدرسه و زمانی که کتانی ها همیشه کثیف می شدند الهام گرفته است که تنها شاید تعداد اندکی از آن بفروش برسند و اصلی ترین موضوع این کتانی ها متعلق به قیمت نجومی و بسیار گران آنها می باشد.

اما با این وجود این کتانی ها توسط برخی مورد استقبال قرار گرفت و علت آنرا نیز یادآوری دوران مدارس خود نامیدند که در طی ۲۰ ساله گذشته به میزان زیادی استفاده می شد.همرسانی نوشتار: