درباره برند واترمن چه می دانید؟

لوئیس ادسون واترمن، اولین قلم قابل اعتماد بدون نشت جوهر را در نیویورک به ثبت رساند. برای بیش از 130 سال میراث برند واترمن، تثبیت نمادی از قلم لوکس و کمک به هنر خوشنویسی بوده است. در طول سال ‌ها، قلم‌ واترمن تجربه نوشتن را به نمادی پیچیده از موفقیت تبدیل کرده است.

  1. دوشنبه ۲۳ بهمن ۲ ساعت ۱۳:۲۹ (۵ ماه،۱ هفته قبل)
برند واترمن
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

برند واترمن تلاش نموده است تا با رونمایی از مجموعه های قلم نفیس، فرهنگ غنی هنر فرانسه به همراه ظرافتی مدرن را با تجربه ای بینظیر از نگارش در هم آمیزد.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک مجموعه بسیار متنوعی از قلم نفیس با برند واترمن شامل خودنویس واترمن، خودکار واترمن و روان نویس واترمن عرضه شده است.

خودکار واترمن

طراحی هوشمندانه و خاص خودکار واترمن آن را به یک عنصر کاربردی و زیبا جهت زینت بخشیدن به جیب پیراهن یا کت تبدیل نموده است.

خودکار واترمن از با کیفیت ترین مواد و با اسکلت فلزی ساخته می شود که این خود باعث دوام و طول عمر خودکار می شود. طراحی زیبای بدنه و کیفیت مغزی بکار رفته در آن بطور باور نکردنی قابل اعتماد بوده و محصولی کاملاً بی عیب و نقص را ارائه نموده است.

کلیه مجموعه های خودکار واترمن عملکرد چرخشی دارند و با مغزی یدک خودکار واترمن قابل شارژ هستند. در خصوص کیفیت مغزی خودکار واترمن این نکته قابل توجه است که بسیار بادوام است و خشک نمی شود؛ حتی اگر چند وقت یکبار از آن استفاده نمایید.

خودکار واترمن مورد نظر خود را می توانید به راحتی با خودنویس و روان نویس همان مجموعه ست نمایید.

خودنویس واترمن

خودنویس واترمن ابتدایی دارای بدنه از جنس پلاستیک فشرده بود اما مزین به سرقلم از طلای 14 عیار. امروزه بسیاری از مجموعه های قلم واترمن همچنان در حال تولید هستند اما با بدنه فلزی و سرقلمی ساخته شده از مواد ارزشمند مانند استیل با روکش کروم یا آبکاری شده با طلا و یا سرقلم طلا که دارای تراش بسیار زیبایی نیز است.

ویژگی مشترک در همه سرقلم های واترمن نرمی و انعطاف پذیری آنها در حین نگارش است. از جمله مجموعه های قلم لوکس واترمن که امروز در حال تولید هستند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • خودنویس واترمن کرن

  • خودنویس واترمن اکسپشن

  • خودنویس واترمن اکسپرت

  • خودنویس واترمن همیسفر

  • خودنویس واترمن آلور

در کنار این مجموعه های درخشان خودنویس نفیس، واترمن به تولید لوازم جانبی نظیر کانورتور، جوهر شیشه ای و کارتریج در رنگ های متنوع و زیبا با عملکردی عالی و قابل اعتماد پرداخته است.

با واترمن نگارش با خودنویس، ماهرانه پالایش شده است.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک می توانید این مجموعه های شگفت انگیز از برند واترمن را مشاهده نمایید.

روان نویس واترمن

روان نویس واترمن با طراحی مدرن و بی عیب و نقص خود و جوهری روان، یک قلم عالی برای نگارش راحت و آسان است. مغزی روان نویس واترمن دارای نوک ظریف و با کیفیت جهت نگارش بی دردسر و بدون زحت است.

مجموعه های روان نویس واترمن همانند خودنویس آن به شکل درب دار طراحی شده اند و به دلیل طراحی منحصربفرد و زیبا کاملاً متمایز از همتایان خود در دیگر برندها شناخته می شوند.

به جرأت می توان گفت روان نویس واترمن جزء محبوب ترین های قلم نفیس در دنیا بشمار می رود.

اسکلت روان نویس واترمن نیز همانند خودکار و خودنویس آن فلزی بوده و به همین دلیل دارای وزن و دوام بسیاری است و با مغزی یدک روان نویس واترمن قابل شارژ می باشد.

لازم به توضیح است کلیه قلم های واترمن با دقت در جعبه واترمن تحویل داده می شوند.

کلام آخر

برند واترمن نمادی از تجمل و ظرافت است و قلم واترمن هدیه ای عالی برای هر فرد حرفه ای بشمار می رود. در دفتر دستک طیف گسترده ای از قلم لوکس از برند واترمن با طرح های تحسین شده که با دقت انتخاب شده اند؛ عرضه شده و زمینه برای خرید هدیه ای فراموش نشدنی به خوبی فراهم است.

خرید قلم نفیس بعنوان هدیه یک انتخاب استثنایی برای هر مناسبت است. یک قلم شیک که کاملاً متمایز است را هدیه دهید. حتی در برخی از مجموعه ها امکان حک نام بر روی قلم نیز وجود دارد که به شخصی سازی بیشتر قلم کمک می کند.

تبریکات و آرزوهای خوب بهتر است با قلم واترمن گفته شود!

کارشناسان دفتر دستک می توانند شما را در هر مرحله از انتخاب تا خرید قلم لوکس راهنمایی کنند.