زیباترین زن جهان از دید یک جراح پلاستیک + عکس

زنی که ترکیبی از چهره افراد خوشگل را داشته باشد بسیار جذاب خواهد بود

  1. سه شنبه ۷ فروردین ۹۷ ساعت ۱۹:۱۵ (۲ سال،۳ ماه قبل)
زیباترین چهره
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ممکن است بعضی از افراد زیبایی شناس باشند، اما جراح پلاستیک درک بهتری از زیبایی دارد. جولیان د سیلوا، جراح زیبایی صورت از مرکز لوازم پیشرفته آرایشی و بهداشتی صورت و جراحی پلاستیک لندن، "بهترین چهره" را با گردآوری 1000 درخواست از بیماران زن خود از ده سال گذشته به وجود آورده است و می گوید او فکر می کند که می داند که کدام یک از ویژگی های هنرمندان تمام بخش های مهم را شکل می دهد.

نتیجه چیزی شبیه به این صورت به نظر می رسد ، که مخلوطی ابروهای جنیفر لوپز با چشم کایرا نایتلی، پیشانی مایلی سایرس و گونه آنجلینا جولی (در میان دیگران) است:


چهره چیزهای زیادی در مورد درک ما از زیبایی بیان می کند و افراد مشهور را به گونه ای نشان می دهد که عوام سعی بر کپی برداری از آنها دارند. او در یک پست اینستاگرامی مشخصات مناطق منحصر به فرد را مشخص کرد.

او به اکسپرس بریتانیا گفت من می خواهم شبیه این فرد باشم... بدیهی است این چالش من است: شما اغلب بیماری را ویزیت می کنید که به شما تصویری از یک فرد کاملاً شناخته شده را ارائه می کند و خواهد گفت من می خواهم شبیه این فرد باشم. بدیهی است که چالش من نگاه کردن به تناسبات صورت بیماران و ارائه توصیه به آنها خواهد بود که بعد از عمل جراحی آیا این چهره متناسب صورت شما خواهد بود یا خیر.

ما باید به این نکته اعتراف کنیم که زنی که ترکیبی از چهره افراد خوشگل را داشته باشد بسیار جذاب خواهد بود.