برای این 10 پرواز ، پول زیادی باید در جیبتان داشته باشید ! + عکس

شرایط ویژه ای در طول پرواز های گران قیمت وجود دارد که از جمله آن ها می توان به سرو خوراکی ها و وعده های غذایی گران قیمت به انتخاب مسافر و صندلی هایی که با کنترل های ویژه در ۱۲ جهت مختلف برای راحتی مسافر قابل تنظیم است، اشاره کرد.

 1. دوشنبه ۷ آبان ۹۷ ساعت ۲۱:۱۰ (۱ سال،۱۱ ماه قبل)
پرداخت هزینه‌های سنگین به ازای یک پرواز / گران‌ترین پرواز‌های صورت گرفته در جهان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

امروزه در سرتاسر جهان پرواز هایی صورت می گیرد که هزینه های سنگینی برای مسافران به همراه دارد. در این پرواز ها علی رغم طولانی بودن و همچنین فشار های زیادی که مسافرین در طول پرواز به دلیل شرایط جوی متحمل می شود، شرایط و خدمات رفاهی ویژه ای برای آن ها درنظر گرفته شده که تا حدود زیادی از خستگی و فشار روی مسافرین می کاهد. این شرایط از سرو خوراکی ها و وعده های غذایی گران قیمت به انتخاب مسافرتا صندلی هایی که با کنترل های ویژه در ۱۲ جهت مختلف برای راحتی مسافر قابل تنظیم است را شامل می شود. همچنین برای مسافرین ویژه امکاناتی از جمله استفاده از حمام های کاملا بهداشتی و استفاده از سونا و جکوزی فراهم شده است. برای اشخاصی که از سفرکردن با هواپیما لذت می برند، حتی شنیدن این امکانات رضایت بخش است، اما قیمت خرید و رزرو بلیط این پرواز ها تنها مسئله است که تمام رویا ها و آرزو های این اشخاص را نقش برآب می کند.

در ادامه گرانترین و مجلل ترین پرواز ها را معرفی می کنیم:

 1. هواپیمایی سنگاپور، پرواز نیویورک به سنگاپوراین هواپیمایی به خاطر شبکه پروازی گسترده خود، در میان برترین شرکت های حمل و نقل هوایی قرار گرفته است. پرواز نیویورک – سنگاپور این ایرلاین، توسط یک ایرباس A۳۸۰-۸۰۰ انجام می گیرد و با توقفی در فرانکفورت در هر مسیر، ۲۱ تا ۲۴ ساعت به طول می انجامد.سوئیت فرست کلاس این پرواز برای علاقه مندان ۱۷ هزارو ۸۰۰ دلار هزینه به همراه دارد که باعث شده تا جزء لیست گرانترین پرواز ها قرار بگیرد.
 2. هواپیمایی ژاپن، پرواز توکیو به لندنپروازی که توسط دومین هواپیمایی بزرگ ژاپن صورت گرفته است از بالا ترین احساس آرامش و راحتی دربین دیگر پرواز ها برخوردار است که هزینه آن برای مسافرین ۲۰ هزار دلار تخمین زده شده است.
 3. هواپیمایی ویرجین آتلانتیک، پرواز نیویورک به سنگاپوراین هواپیمایی بریتانیایی متشکل از به روزترین هواپیما ها و امکانات است پرواری که از نیویورک به سنگاپور توسط این هواپیمایی صورت گرفت، توانست با هزینه ۲۱ هزار دلاری خود را در این لیست گران قیمت قرار دهد.
 4. هواپیمایی سوئیس، پرواز نیویورک به سنگاپور خط پروازی نیویورک به سنگاپور جزو خطوطی است که برای علاقه مندان و مسافرین هزینه های زیادی به همراه داشته است از جمله هواپیمایی سوئیس که برای گذراندن این مسیر، مبلغ ۲۲ هزار و ۲۵۰ دلار را در ازای ارائه امکاناتی نظیر کابین های تشریفاتی و لوکس، تخت خواب ها و صندلی های راحت همراه با تلویزیون خصوصی، از مسافران خود دریافت کرد.
 5. هواپیمایی کره، پرواز نیویورک به پکناین هواپیمایی که با توجه به مقاصد و مسیر های بین المللی گسترده ی خود، یکی از بهترین ایرلاین های آسیا به شمار می رود،  با ارایه ۴ نوع پرواز فرست کلاس، خود را در بین دیگر ایرلاین های آسیایی متمایز می سازد.ثروت مندان و عاشقان پرواز همراه با تجمل برای تهیه بلیت فرست کلاس این پرواز باید هزینه ۲۷ هزار دلاری را پرداخت کنند.
 6. هواپیمایی الاتحاد، پرواز لس آنجلس به ابوظبیاین هواپیمایی که به عنوان دومین ایرلاین بزرگ دنیا به فعالیت خود ادامه می دهد، انتخاب بسیاری از ثروتمندان است. بلیط هواپیما فرست کلاس پرواز لس آنجلس به ابوظبی اتحاد ایرویز، هزینه ای بالغ بر ۲۸ هزار دلار را روی دست مسافران می گذارد که از نظر بسیاری از آن ها در قبال امکانات و تجملاتی که در فرصت کلاس این هواپیمایی ارائه می شود این قیمت سزاوار ستایش است.
 7. هواپیمایی کاتای پاسیفیک، پرواز نیویورک به هنگ کنگبزرگترین شرکت هواپیمایی هنگ کنگ، کاتای پایسفیک نام دارد که با مقاصد گسترده جهانی خود را در آسیا و دنیا خود را نام دار کرده است.برای سفر از نیویورک به مقصد هنگ کنگ ۱۶ ساعت زمان لازم است، که این ایرلاین با در نظر گرفتن امکاناتی همچون سوئیت های اختصاصی داخل کابین همراه با هدفون های مخصوص لغو سر و صدا و صفحه نمایگر لمسی LCD این مدت زمان طولانی را برای مسافران در ازای پرداخت ۲۸ هزار دلار لذت بخش کرده است.
 8. هواپیمایی امارات، پرواز لس آنجلس به دبیاین پرواز توسط بزرگترین هواپیمای مسافربری (ایرباس A۳۸۰-۸۰۰) صورت گرفته است.حمام آبگرم و یک میز بی انتها مملو از مواد غذایی که در سطح خانواده های اشرافی چیده شده اند به مسافران این پرواز ۱۶ ساعتی این امکان را می دهد که از هر لحظه از پرواز خود لذت کامل ببرند، که بایستی هزینه ای ۳۶ هزار دلاری برای این ۱۶ ساعت پرواز، پرداخت کرد.
 9. هواپیمایی لوفت هانزا، پرواز نیویورک به هنگ کنگاین هواپیمایی که از نظر ظرفیت مسافران و ناوگان، بزرگترین هواپیمایی کشور آلمان و قاره اروپا به شمار می رود، با راه اندازی پرواز نیویورک به هنگ کنگ با هزینه ۴۳ هزارو ۵۵۰ دلاری خود را در جایگاه دوم لیست گران ترین بلیط های دنیا قرار دهد.صندلی های راحت با امکان تبدیل شدن به تخت خواب، تهویه هوای مطبوع، میز توالت و کیت های آرایشی سفارشی و تشریفاتی و منوی غذایی ویژه، از دلایل گران بودن یلیط این پرواز است.
 10. هواپیمایی الاتحاد، پرواز نیویورک به ابوظبیاین پرواز با اختلاف بیش از ۲۰ هزار دلاری از رتبه ی دوم، گران ترین پرواز در طول تاریخ است که سالانه تعداد زیادی در سراسر جهان افتخار استفاده از آن را دارند.پرواز از شلوغ ترین و پر ازدحام ترین فرودگاه دنیا به شهر شیخ نشین ها توسط هواپیمایی الاتحاد هزینه ۶۴ هزار دلاری را در دست ثروت مندان پیاده می کند که لازم به ذکر است در این پرواز برای یک یا حداکثر دو مسافر، امکاناتی اعم از یک اتاق خواب با تخت خواب دو نفره و سالن پذیرایی وسیع به همراه حمام اختصاصی در نظر گرفته است.این امکانات باعث شده تا همیشه یادآور نام اتحاد، به عنوان مجلل ترین شرکت حمل و نقل هوایی باشیم.

همرسانی نوشتار: