قیمت باورنکردنی سیب در بازار + عکس

قیمت عمده فروشی هر کیلوگرم سیب درختی در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران تا ۹ هزار تومان و در سطح خرده فروشی تا ۱۲ هزار تومان افزایش یافت.

  1. یکشنبه ۱۱ آذر ۹۷ ساعت ۲۲:۳۵ (۱ سال،۷ ماه قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ، قیمت سیب درختی با توجه به صادراتی بودن این محصول افزایش قبل توجهی در بازار مصرف یافته است به طوری که قیمت هر کیلوگرم سیب مرغوب تا هزار تومان در بازار مصرف رسیده است و نوع ریز و کم کیفیت این محصول حدود ۴ هزار تومان در خرده فروشی به فروش میرسد.

قیمت هرکیلوگرم سیب زرد لبنانی در میدان مرکزی میوه و تره بار  ۴ تا ۹ هزار تومان و سیب قرمز لبنانی ۳ تا ۹ هزار تومان است.

قیمت هرکیلوگرم انار در میدان مرکزی میوه و تره بار ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۹ هزار تومان، انگور ۳هزار و ۵۰۰ تا ۱۱ هزار تومان، پرتقال ۴ تا ۹ هزار تومان، پرتقال شمال هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان، خیار رسمی هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار تومان، نارنگی ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار تومان، کیوی ۴ تا ۸ هزار تومان، لیمو ترش سنگی ۴ تا ۶ هزار و ۵۰۰ تومان و موز ۸ هزار و ۵۰۰ تا ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان است.

قیمت هرکیلوگرم پیاز هزار و ۲۰۰ تومان تا ۳ هزار تومان، گوجه فرنگی ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار و سیب زمینی هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار تومان است.

نرخهای یاد شده میدان مرکزی میوه و تره بار برای عمده فروشی است و بنا بر اعلام اتحاده خرده فروشان میوه  بار برای فروش در سطح خردهفروشی، این امکان وجود دارد تا ۳۵ درصد افزایش یابد.

قیمت سیب تا 12 هزار تومان در بازار افزایش یافت + جدول

همرسانی نوشتار: