سقف برداشت از عابربانک ها از امروز ۵۰۰ هزار تومان شد

از بیست و پنجم اسفندماه تا هفدهم فروردین سال ۹۸ عموم مردم می توانند به میزان پنج میلیون ریال از خودپردازها برداشت کنند

  1. شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ ساعت ۱۲:۰۷ (۱ سال،۲ ماه قبل)
عابربانک‌ها از امروز ۵۰۰ هزار تومان پرداخت می‌کنند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال  «مسعود خاتونی»، عضو هیئت مدیره بانک ملی خبر از افزایش سقف برداشت عابر بانک ها در ایام نوروزی داد.

عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران اظهار کرد: بانک های عامل در کشور برای استقبال از نوروز تمهیدات ویژه ای برای مشتریان خواهند داشت که یکی از این اقدامات افزایش سقف برداشت از خودپردازهاست.وی گفت: از بیست و پنجم اسفندماه تا هفدهم فروردین سال ۹۸ عموم مردم می توانند به میزان پنج میلیون ریال از خودپردازها برداشت داشته باشند. خاتونی افزود: مواردی از قبیل به روزرسانی سیستم عامل های ATM هم یکی از موارد برای ارائه خدمات بیشتر به عموم مردم در روزهای پر ترافیک سال است.

بر اساس این گزارش، بانک مرکزی به تمام بانک های سراسر کشور مجوز پرداخت تا سقف ۵۰۰ هزار تومان در ایام پر حجم تعطیلات نوروزی را داده است و از امروز شنبه  ۹۷/۱۲/۲۵، مردم می توانند در هر بار برداشت از خودپرداز، نیم میلیون تومان وجه نقد دریافت کنند. نکته حائز اهمیت آن است که اجرای سقف ۵۰۰ هزار تومانی برای هر بار برداشت از خودپرداز الزاماً باید با کارت همان بانک صورت گیرد و در غیر این صورت، از یک کارت با خودپرداز بانک دیگر، تنها ۲۰۰ هزار تومان قابل برداشت است. افزایش سقف برداشت از خودپردازها، مطابق با روال هر ساله تا هفدهم فروردین ماه عملیاتی است.