بهترین حساب معاملاتی بروکر ifc

 1. پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱ ساعت ۲۱:۵۰ (۳ ماه،۲ هفته قبل)

بروکر ifc

برای آن‌که بتوانید به بازار فارکس دسترسی پیدا کنید، باید با بروکر آشنایی داشته باشید. بروکر درواقع نوعی شرکت مالی است که دسترسی کاربران به بازار فارکس را امکان‌پذیر می‌کند. ازآنجایی‌که دسترسی مستقیم به فارکس تنها برای تبادلات ارزی بانک‌ها و کمپانی‌های بزرگ امکان‌پذیر است، بنابراین کارگزاری‌های بروکر بهترین گزینه برای دسترسی دیگر افراد به این بازار هستند. درواقع افرادی که سرمایهٔ اندک دارند، از این طریق می‌توانند وارد بازار فارکس شوند. بروکر ifc یکی از کارگزاری‌های معتبر جهت انجام معاملات فارکس است. با ما همراه باشید تا دربارهٔ این کارگزاری بیشتر بدانید.

بروکر ifc چیست؟

کارگزاری آی اف سی یکی از شرکت‌های برتر در بازار بزرگ فارکس است که در بین معامله‌گران محبوبیت زیادی دارد. به‌طوری‌که حدود 165000 مشتری در 80 کشور دنیا دارد. بروکر آی اف سی در سال 2006 فعالیت خود را در بریتانیا آغاز کرد و همچنان مشغول ارائه خدمات به مشتریان خود است. با گسترده‌شدن خدمات این کارگزاری، شعبه‌هایی از آن در قبرس و مالزی نیز راه‌اندازی شد. یکی از ویژگی‌های مثبت این کارگزاری، پشتیبانی از زبان فارسی است که این مورد برای تریدرهای ایرانی امتیاز بسیار بزرگی محسوب می‌شود. ازآنجایی‌که این بروکر فعالیت گسترده‌ای در بازار مالی دارد، دارای غرامت حرفه‌ای بیمه در AIG EUROPE LIMITED است. این مورد می‌تواند خیال تریدرها را از بابت کیفیت خدمات و اعتبار این کارگزاری آسوده کند.

بروکر ifc  از پلتفرم‌های پیشرفتهٔ متاتریدر 4 و 5 پشتیبانی می‌کند و دارای اپلیکیشن‌های کاربردی موبایل به جهت استفاده راحت‌تر تریدرهاست. پلتفرم قدرتمند Net Treadex زیر نظر این بروکر است که کمک بزرگی برای معامله‌گران پرتجربه محسوب می‌شود. کاربران با استفاده از این پلتفرم، امکان ایجاد سبد خرید و ابزارهای سفارشی را دارند. همچنین این پلتفرم بیش از 600 ابزار معاملاتی دارد که دست تریدرها را برای انجام معاملهٔ بهتر باز می‌گذارد.

اجرای فوری دستورات، مهم‌ترین ویژگی این پلتفرم است، چراکه بازار فارکس یک بازار بزرگ و پر نوسان است و قیمت و ارزش کالاها به‌صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند، بنابراین هرگونه تأخیر در تجارت می‌تواند سبب ضرر شود. در یک‌ کلام می‌توان گفت که Broker ifc جامع‌ترین سبد سهام را به کاربران خود ارائه می‌کند.

 • مزایای بروکر ifc

کارگزاری آی اف سی یکی از برترین کارگزاری‌های بازار فارکس است که توانسته است با ارائه خدمات گسترده، در بیشتر کشورهای دنیا به محبوبیت برسد. این کارگزاری در بین ایرانیان نیز به‌شدت محبوب شده‌است. دلیل این محبوبیت، ارائه خدمات گسترده و آسان، پشتیبانی از زبان فارسی و سهولت واریز و برداشت و پشتیبانی از حساب‌های اسلامی است. در ادامه نقاط مثبت این بروکر مطرح شده‌است:

 • ارائه خدمات به بیش از 80 کشور دنیا؛
 • پشتیبانی از 19 زبان زندهٔ دنیا به‌صورت آنلاین؛
 • پشتیبانی از زبان فارسی؛
 • واریز و برداشت ریالی برای ایرانیان؛
 • مطالب آموزشی به زبان فارسی؛
 • ویدئوهای تحلیل هفتگی اخبار بازار؛
 • دارای مجوز از کمیسیون خدمات مالی جزایر بریتانیا ( BVI FSC )؛
 • دارای مجوز از نهاد خدمات مالی لابوآن ( LFSA )؛
 • پرداخت غرامت بیمه حرفه‌ای برای مؤسسات مالی؛
 • دارای حساب اسلامی برای مسلمانان؛
 • دارای بیش از 600 نماد معاملاتی؛
 • انجام خدمات و سفارشات مشتریان به‌صورت لحظه‌ای؛
 • دریافت 20 جایزهٔ بین‌المللی از سال 2020 تاکنون؛
 • دارا بودن آکادمی آموزش معامله با وبینارهای مختلف.

انواع حساب‌های معاملاتی بروکر آی اف سی

بروکر فارکس آی اف سی مارکتز به‌منظور ارائه خدمات بیشتر به کاربران، انواع حساب‌های معاملاتی را طراحی کرده‌است تا کاربران بتوانند با توجه به میزان سرمایهٔ اولیه و نرخ اسپرد و ضریب هرمی، نوع حساب معاملاتی خود را تعیین کنند. نرخ اسپرد درواقع نوعی کمیسیون محسوب می‌شود که بروکر آن را از مشتری یا معامله‌گر دریافت می‌کند. به‌بیان‌دیگر تریدر به ازای هر معامله و یا خریدوفروشی که انجام می‌دهد، یک هزینه به کارگزاری پرداخت می‌کند. دو نوع اسپرد ثابت و شناور وجود دارد. اسپرد ثابت میزان مبلغ مشخصی است که در انجام هر معامله از تریدر کسر می‌شود اما در معاملات بزرگ و کلان، علاوه‌بر اسپرد ثابت، مبلغی نیز به‌عنوان اسپرد شناور از تریدر دریافت می‌شود. یکی دیگر از اصطلاحاتی که در حساب‌های معاملاتی به‌‌کار می‌رود، اصطلاح ضریب هرمی است. زمانی که شما مبلغی را به جهت سرمایه در اختیار کارگزاری قرار می‌دهید، این کارگزاری یک ضریب هرمی در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال، وقتی ضریب هرمی شما 100 باشد و میزان سرمایه 10 دلار باشد، شما می‌توانید با 1000 دلار در بازار فارکس به انجام معامله بپردازید. حساب‌های معاملاتی در بروکر ifc براساس پلتفرم‌های معاملاتی دسته‌بندی می‌شود:

 • متاتریدر4

۱. حساب میکرو ( فیکس )

با داشتن این حساب با یک دلار می‌توانید کار خود را آغاز کنید. میزان اسپرد فیکس در این حساب از 1.8 شروع می‌شود. ضریب هرمی آن تا 200 است.

۲. حساب استاندارد ( فیکس )

اگر حساب استاندارد متاتریدر 4 داشته باشید، حداقل میزان سرمایه برای شروع 1000 دلار است. میزان اسپرد فیکس این حساب همانند حساب میکرو از 1.8 شروع می‌شود. اما میزان ضریب هرمی در آن تا 400 است.

 • متاتریدر5

۱. حساب میکرو ( شناور )

اگر حساب میکرو متاتریدر 5 داشته باشید، با یک دلار می‌توانید کار خود را آغاز کنید. حداقل میزان اسپرد شناور در این حساب 0.4 است و ضریب هرمی در آن تا 400 است.

۲. حساب استاندارد ( شناور )

در حساب استاندارد شناور متاتریدر 5 با داشتن حداقل 1000 دلار می‌توانید وارد بازار معاملاتی فارکس شوید. ضریب هرمی در این حساب تا 200 است و حداقل میزان اسپرد شناور آن 0.4 است.

 •  Net Trade X

۱. حساب میکرو ( شناور و فیکس )

با یک دلار می‌توانید فعالیت خود را آغاز کنید. میزان ضریب اهرمی آن تا 400 است. میزان اسپرد فیکس آن از 1.8 شروع می‌شود، درحالی‌که حداقل میزان اسپرد شناور آن 0.4 است.

۲. حساب استاندارد ( شناور و فیکس )

برای شروع فعالیت در این حساب باید کار خود را با حداقل 1000 دلار شروع کنید. حداقل میزان اسپرد فیکس در این حساب از 1.8 و حداقل میزان اسپرد شناور از 0.4 است. ضریب اهرمی این حساب نیز تا 200 است.

سؤالات متداول

 1. دفتر مرکزی بروکر ifc کجاست؟

دفتر مرکزی این کارگزاری در کشور انگلستان است ولی این بروکر در مالزی و قبرس نیز شعبه‌هایی دارد.

 1. سابقهٔ بروکر آی اف سی چقدر است؟

این بروکر در سال 2006 تأسیس شده‌است و تقریباً 17 سال است که خدمات خود را به کاربران ارائه می‌کند.

 1. آیا کارگزاری آی اف سی حساب اسلامی دارد؟

بله. داشتن حساب اسلامی یکی از ویژگی‌های خوب این کارگزاری است. با استفاده از حساب اسلامی، تریدرهای مسلمان می‌توانند بدون پرداخت بهرهٔ شبانه، معاملات خود را انجام دهند.

 1. با چقدر سرمایه می‌توان در کارگزاری ifc حساب باز کرد؟

شروع فعالیت و ایجاد حساب بستگی به پلتفرم‌های معاملاتی دارد. بر این اساس میزان حداقل سرمایه از یک تا 1000 دلار متغیر است. تریدرهای مبتدی با افتتاح حساب میکرو می‌توانند با حداقل یک دلار فعالیت خود را آغاز کنند.

       5. آیا بروکر فارکس آی اف سی کلاهبردار است؟

خیر به‌هیچ‌عنوان؛ در طول مدت فعالیت خود، خدمات گسترده‌ای به مشتریان عرضه داشته و توانسته است به بیش از 18000 تریدر خدمات ارائه دهد که این تعداد تریدر برای یک کارگزاری خود نشانهٔ امن و معتبر بودن این بروکر است.

سخن پایانی

بروکر ifc یکی از برترین کارگزاری‌های بازار معاملاتی فارکس است که با ارائه خدمات گسترده، جامع‌ترین سبد سهام را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این کارگزاری از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و سایت فارسی‌زبان دارد. داشتن حساب اسلامی یکی از نقاط قوت این کارگزاری است. این بروکر فارکس بیشترین انعطاف و هماهنگی را با تریدرها دارد. به‌طوری‌که با ایجاد فضایی مناسب، امکان انجام معاملات را با حداقل یک دلار فراهم می‌کند. به نظر شما بزرگ‌ترین ویژگی بروکر فارکس ifc چیست؟ در نهایت، برای مطالعه‌ی نظر تریدرهای این کارگزاری، می‌توانید به مقاله ارزیابی بروکر ifc در وبسایت بهترین هست مراجعه نمایید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...