نکات هوشمندانه برای حمل پول در سفر ! + عکس ها

حمل پول در سفر هم از نظر ایمنی و هم از نظر سودمندی، مورد توجه است. مطمئنا می خواهید آنرا در جایی نگهدارید که از دست دزدان در امان باشد اما در مقابل اینرا نیز می خواهید که هنگام پرداخت برای چیزی مجبور نشوید به دنبال آن در لایه های پنهان لباستان باشید.

  1. پنجشنبه ۱۴ بهمن ۹۵ ساعت ۱۳:۳۸ (۳ سال،۵ ماه قبل)
پول

در اینجا راه های هوشمندانه و کاربردی وجود دارد که به شما در حمل و مراقبت از پول در سفر کمک خواهد کرد.

1. تقسیم پول

حتی اگر نسبت به تمامی توصیه ها در مورد حمل و مراقبت از پول بی اعتنا هستید، این یک نکته را پذیرا باشید. در صورت امکان پول خود را به چندین دسته تقسیم کرده و در جاهای مختلف بگذارید. حتی برای کارتهای اعتباری نیز اینکار را انجام دهید. اگر شما تمام موجودی خود را در یک مکان بگذارید، با یک دستبرد تمامی انرا در یک لحظه از دست خواهید داد.

پول

2. جاهای پنهان در لباس

مطمئنا تا به حال جیب های زیرین برخی از لباس ها مشاهده کرده اید. این جیب ها در قسمت درونی لباس قرار دارند و از هرگونه دسترسی به دور هستند. این جیب های می توانند جایگزین مناسبی برای کیف های کمربندی باشند. حداقل این جیب ها در معرض دید نیستند و اصلا جلب توجه نمی کنند.

پول

3. در دست داشتن پول

بهتر است همیشه قبل از خروج از هتل و یا خانه، مقداری پول به صورت برآوردی برای پرداخت قبض و یا خرید در دسترس قرار دهید. از این مقدار پول که در دسترس قرار می دهید، شاید بیشتر و یا کمتر خرج کنید اما حداقل برای پرداخت دیگر نیازی به گشتن و یا نشان دادن جای پول های مخفی سازی شده نخواهید داشت. توجه داشته باشید که پول در دسترس را به ارز محلی تبدیل کرده باشید.

پول

4. حمل کیف ضد سرقت

امروزه کیف های ضد سرقت با طراحی خاص در بازار موجود است. این کیف های از هر نظری در مقابل هرگونه سرقت مقاوم هستند. شاید قیمت این کیف از دیگر کیف های موجود در بازار گرانتر باشد اما این یک سرمایه گذاری هوشمندانه است.

پول

5. سبک کردن کیف پول

بهتر است قبل از سفر، کیف پول خود را بررسی کنید و هر آنچه که در سفر به آن نیازی ندارید را از کیف خارج کنید. هر چه کیف پول تمیز تر و سبک تر باشد، کمتر مورد توجه قرار میگیرد و یا برای در آوردن یک کارت و یا پول زمان زیادی از شما نمی گیرد که نظر اطرافیان را جلب کند.

پول

6. استفاده از پول جایگزین

دیگر در هرکجای دنیا استفاده از کارتهای اعتباری برای پرداخت هزینه ی وسایل حمل و نقل عمومی، به چشم می خورد. اگر در سفر به صورت مداوم از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنید، پس اقدام به خرید کارت اعتباری مخصوص بکنید و تا تمامی این هزینه ها را فقط با این کارت پرداخت کنید و دیگر نیازی به همراه داشتن پول نقد زیاد نباشد.