ترفندهای جالب دکوراسیون یلدایی ! + عکس ها

برترین دکوراسیون شب یلدا را می‌توانید دراین شب به یاد ماندنی بچینید که زیبایی خاصی دارد و این شب را خاطره انگیزتر خواهد نمود. به مرور داریم به اواخر فصل دوست داشتنی پاییز نزدیک می‌شویم،پاییز سراسر مهر برای رفتنش هم برنامه ای دارد!

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
یلدا

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) جشن خداحافظی پاییز یلدا را پیش رو داریم، بهمین مناسبت می خواهیم برای شب دوست داشتنی یلدا منزلمان را آماده کنیم، با ما همراه باشید تا شما را با ترفندهای دکوراسیونی یلدایی آشنا کنیم.

از ورودی منزل ی خود آغاز کنید! یک حلقه ی گل زیبا میتواند خیرمقدم گویی خوبی برای مهمانان شما باشد، اما تم آنرا از گل به انار و میوه های کاج تغییر دهید، به سادگی میتوانید این حلقه را خودتان بسازید. دست بکار شوید و یکی از انها را برای درب ورودیتان بسازید و خانواده ی خودرا متعجب کنید.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

ظروف قدیمی خودتان را از گنجه ها بیرون بیاورید، وقتی صحبت از سنت کهن ایرانی، شب یلدا می‌شود پس باید تم و حال و هوای اصیل ایرانی هم داشته باشیم، نیاز نیست به بازار بروید و یکی از آنها را تهیه کنید، کافی است کمی در کمد و کابینت های خود جست و جو کنید لااقل یک عنصر با تم ایرانی پیدا میکنید که فضای شما را دگرگون می‌کند.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

یک رو میزی بی مانند با تم ترمه و یا حتی کوسن هایی مزین شده به نقوش ایرانی میتواند میز شما را دگرگون کند، کمی خلاق تر باشید، اگر دست به دوخت و دوزتان خوب است یکی از آنها را خودتان بسازید، از نقش های میوه های شب یلدا ایده بگیرید و از پارچه های بی استفاده یک رو میزی زیبا برای میز غذاخوری خود بسازید.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

جادوی شمع ها را این روزها بیشتر بکار بگیرید، جا شمعی های خود را با میوه های کاج و برگ های پاییزی تزیین کنید، خشکبار و حتی حبوبات هم می‌تواند ایده ی خوبی برای تزیین جا شمعی های شما باشند. دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید و معجزه ی شمع ها را در فضای منزل ی بیاورید، شمع ها هر کجا که باشند معجزه همان جا رخ میدهد امتحان کنید حتماً لذت خواهید برد.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدایکی از عناصر یلدا که همیشه چشم نواز است انار است، نیازی نیست بازار را برای خرید این دکورهای کوچک زیر و رو کنید، ما همیشه برای شما ایده های مقرون به صرفه ای داریم، به سادگی چند انار کوچک خشک شده رابا اسپری رنگ آمیزی کنید و بگذارید خشک شوند و در ظرف های بلوری بریزد و بگذارید کنار میزتان و از زیبایی آن در فضای داخلی خانه خود لذت برید.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

یک ایده ی دیگر تزیین دیوارهای ساده با همان عناصر شب یلداست، درست است که یلدا فقط به انارش نیست اما برای دکوراسیون تزیین انار برترین گزینه است، انارهای کوچک را جمع کنید و بگذارید خشک شوند برای براق کردن آنها میتوانید از یک رزین کمک بگیرید.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

و برای داشتن یک ترکیب رنگ فوق العاده میتوانید برگ های پهن را جمع کنید و روی آنها رنگ طلایی بزنید و برگ ها و انارها را بصورت خوشه ای بهم بچسبانید و دیوار های ساده ی خودتان را تزیین کنید .

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

تابلوها و تایپو گرافی های بی مثال شب یلدایی هم می‌تواند راه خوبی برای استقبال از این شب دوست داشتنی باشند، این تابلوها میتوانند هنر دست خودتان یا فرزندان دوست داشتنی شما باشند، روش کلاژ یا همان تکه چسبانی هم روش بی نظیری برای تولید یک تابلوی بی مثال یلدایی است.