تیغ جراحی عمل سزارین مادر صورت نوزاد معصوم را برید + عکس

صورت کودکی در زمان عمل سزارین با تیغ جراحی بریده شد

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
بریده شدن صورت نوزاد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هنگامی که یک مادر در استان ژجیانگ شرق چین زایمان کرد، جراحان صورت دختر او را با چاقو بریدند. دایی کودک، شیائو ژو، گفت که تا زمانی که آنها متوجه یک برش عمیق بر روی صورت نوزاد نشده بودند، او و بقیه خانواده بسیار خوشحال بودند که خواهر کوچکترشان سرانجام زایمان کرده است.

بریده شدن صورت نوزاد در چین

دختر کوچک توسط سزارین در بیمارستان یوفو فویوان در شهر ییوو سالم متولد شد، و شیائو ژو گفت هیچ کس تا زمانی که کودک تمیز شد متوجه آسیب نشد. شیائو گفت: "من در ابتدا متوجه نشدم زیرا من فکر می کردم آن توسط ناخن کسی ایجاد شده بود، اما پس از بررسی دقیق تر ، روشن شد که توسط یک چاقو ایجاد شده است،"

مادر نوزاد

تیم زایمان به این خانواده گفت که گوشت و پوست روی شکم خواهرش "بیش از حد نازک،" بود و باعث شد که آنها به طور تصادفی بیش از حد عمیق پوست را برش دهند که منجر به برش صورت نوزاد شد. در حال حاضر، مادر کودک می گوید که نگران اثرات بالقوه روانی این زخم بر روی دخترش است.

مادر نوزاد چینی

هنگامی که شیائو سعی کرد به بیمارستان برود و خواستار علت آنچه شد که آنها انجام داده بودند، با طفره رفتن مسئولان مواجه شد. او گفت: "آنها هرگز آشکارا مسئولیت این اتفاق را به عهده نگرفتند".

پزشک سزارین

دکتری که عمل سزارین را انجام داده بود که ژانگ نام داشت نیز حاضر به اظهار نظر در مورد برش نشد، او گفت که هر گونه نظری باید از طریق بیمارستان صورت گیرد. مقامات بیمارستان یوفو فویوان این پرونده را به بازرسان پزشکی سپرده اند.

همرسانی نوشتار: