استراتژی عجیب سنگربان پرسپولیس !

علیرضا بیرانوندی که بعد از بازی پرسپولیس و نفت در جام حذفی(تقریبا دو هفته پیش) مدعی شده بود قصد دارد به زودی قرارداد 10 ساله با باشگاهش امضا کند و تحت هیچ شرایطی از این تبم جدا نخواهد شد، بعد از بازی با سایپا مدعی شد قصد دارد برای گذراندن دوره سربازی راهی تراکتورسازی شود چرا که خانواده و خودش مهم تر از پرسپولیس هستند!

  1. پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۶ ساعت ۱۸:۳۶ (۲ سال،۱۰ ماه قبل)
سنگربانان پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزشی نوداد ، اینکه چه مسائلی در این دو هفته پیش آمد که بیرانوند این قدر زود تغییر نظر داد بر می گردد به صحبت ها و اختلاف نظراتی که بین بیرانوند و وکیلش با مسئولان باشگاه پرسپولیس بوجود آمد.

چند هفته پیش بود که در گزارش آوردیم که بیرانوند از عقد قرارداد 5 ساله با پرسپولیس پشیمان است و آن را مانعی بزرگ برای لژیونر شدن می داند. مخصوصا اینکه علی اکبر طاهری هم برای رضایت نامه او یک میلیون دلار قیمت گذاشته است. وقتی باشگاه پرسپولیس از دو پنجره نقل وانتقالات محروم شد، بیرانوند به همراه وکیلش مسئولان باشگاه پرسپولیس را تهدید کردند که اگر مبلغ رضایت نامه اش را پایین نیاورده و حداقل بندی به قراردادش برای جدایی بی دردسر از پرسپولیس اضافه نکنند، او نیم فصل خودش را سرباز خواهد کرد. مسئولان باشگاه پرسپولیس این تهدید بیرانوند را اصلا جدی نگرفتند تا این بازیکن به شکل دیگری تهدید خود را عملی کند.

بیراوند که فکرش را نمی کرد تهدیدش رسانه ای شود، وقتی این اتفاق رخ داد و هواداران در شبکه های اجتماعی به او حمله کردند بعد از بازی با نفت از ابراز علاقه اش به پرسپولیس و تمدید قرارداد 10 ساله صحبت کرد. جالب اینکه بیرانوند به خاطر مطرح کردن همین حرف ها از سوی وکیلش نیز بازخواست شد و بعد از آن مدتی سکوت اختیار کرد. بعد از این صحبت های بیرانوند، طاهری و ترکاشوند هم به این نتیجه رسیدند که این دروازه بان از موضع قبلی خود فاصله گرفته و به طور قطع در پرسپولیس خواهد ماند. 

بیرانوند این بار برای مصاحبه کردن با وکیلش مشورت کرده و حرف هایی به زبان آورد که به نوعی مسئولان باشگاهش را تحت فشار قرار داد. او مدعی شد با مسدئولان باشگاه تراکتورسازی تماس داشته و یکی دو هفته از آنها وقت خواسته که جواب دهد. در حالی که هیچ یک از مسئولان باشگاه تراکتورسازی از جمله کاظم محمودی سرپرست این تیم این موضوع را تایید نکردند. حقیقت ماجرا همان است که به آن اشاره شد. بیرانوند به دنبال راهی برای کم کردن قراردادش با پرسپولیس و یا اضافه کرده بندی به ان برای جدایی بی دردسر از جمع سرخپوشان است و سربازی را بهانه خوبی برای رسیدن به این موضع قرار داده است. مسئولان باشگاه پرسپولیس فعلا واکنشی به حرف های بیرانوند نشان نداده و علاقه ای هم به این کار ندارند اما باید دید این دروازه بان تصمیم خود را مبنی بر رفتن به سربازی عملی خواهد کرد یا اینکه ترفند او برای رهایی از قرارداد 5 ساله با پرسپولیس جواب خواهد داد.