تکان دهنده از شکنجه وحشیانه زنان در قصر وحشت ! + عکس ها

ولید در مقاله ای که در سایت سی ان ان منتشر شد نوشت خواهرش مورد شکنجه وحشیانه به خصوص شلاق و شوک الکتریکی و تعرض قرار گرفته است.

  1. شنبه ۱۳ بهمن ۹۷ ساعت ۲۱:۳۰ (۱۰ ماه،۱ هفته قبل)
شکنجه وحشیانه زنان در زندان های سعودی؛ در قصر وحشت «بن سلمان» چه می گذرد؟
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

وی گفت که خواهرش از زندان "ذهبان" به جای دیگری منتقل شده است. خواهرش این مکان را که ده دقیقه از زندان اصلی فاصله دارد، قصر شکنجه توصیف کرده است.

زندان زنان سعودی

وی به نقل از خواهرش بازجویی در این زندان را هولناک توصیف کرده و گفته است که مردان نقابدار نیمه شب او را از خواب بیدار کرده و تهدید هایی می کنند که در خیال هیچ کس نمی گنجد.

زندان زنان سعودی

وی افزود این شکنجه ها زیر نظر سعود القحطانی، مشاور سابق محمد بن سلمان، صورت می گیرد.ولید تصریح کرد که خواهرش حاضر به همکاری با مقامات زندان برای تعقیب زنان سعودی که در تبعید به سر می برند و بازگردانشان به عربستان نشده است به همین دلیل مورد بدرفتاری و توهین قرار گرفته است.

زندان زنان سعودی

وی خاطرنشان کرد که عربستان هیچگاه کشوری دموکرات نبوده است وی از "ماریا کاری"، خواننده زن آمریکایی خواسته است قبل از برگزاری برنامه اش – که دیروز پنج شنبه در عربستان برگزار شد – خواستار آزادی لجین شود.از سوی دیگر علیا الهذلول، خواهر لجین هم گفته است علیه شکنجه خواهرش شکایت کرده است.

زندان زنان سعودی

علیا در یادداشت توییتری نوشت لجین دو ماه قبل شکایت کرده بود، اما ظاهرا تلاش هایی صورت می گیرند تا مانع تحقیق و بازرسی درباره شکنجه شدن وی در زندان شوند.





همرسانی نوشتار: