بن سلمان تا ساعاتی دیگر جهان را غافلگیر می کند ! + جزییات

کمیته سازمان دهنده کنفرانس سرمایه گذاری اعلام کرد، ولیعهد عربستان امروز (چهارشنبه) در این کنفرانس سخنرانی خواهد کرد.

  1. چهارشنبه ۲ آبان ۹۷ ساعت ۱۲:۰۵ (۱ سال،۹ ماه قبل)
محمد بن سلمان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شبکه خبری روسیا الیوم، کمیته سازمان دهنده کنفرانس "طرح سرمایه گذاری آینده" در ریاض طی بیانیه ای کوتاه در توییتر اعلام کرد: امروز محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان راس ساعت ۱۱:۳۰ صبح سخنرانی کرده و قرارداد بزرگ عربستان را اعلام خواهد کرد.

در همین راستا روزنامه سبق نوشت: انتظار می رود بن سلمان امروز قرارداد مهمی را که پیش از این خبرگزاری بلومبرگ به آن اشاره کرده بود، مطرح کند.

بن سلمان دو هفته قبل اعلام کرد یک قرارداد بسیار خوب برای عربستان وجود دارد که رقم بزرگی داشته و از حوزه نفتی دور است. بن سلمان در این گفت وگو اظهار کرد: این قرارداد در کنفرانس طرح سرمایه گذاری آینده ارائه می شود و در حوزه غیرنفتی است. علاوه بر این قرارداد، قراردادهای دیگری نیز در این کنفرانس اعلام خواهد شد. ولیعهد عربستان در مصاحبه اش با بلومبرگ از جزئیات بیشتر در مورد قرارداد یاد شده خودداری کرد و این قرارداد در عربستان انجام خواهد شد و رقم بالایی دارد. برخی منابع آگاه نیز اعلام کردند، ولیعهد عربستان در سخنرانی امروز خود در کنفرانس سرمایه گذاری به مهم ترین مسائل موجود به ویژه بحران قتل  جمال خاشقجی ، روزنامه عربستانی خواهد پرداخت.