سرزمین شگفت انگیز شهدای خلیج فارس (چیتگر) + فیلم و عکس ها

ایمنترین و مدرنترین تجهیزات تفریحی شهر تهران، منطبق با استانداردهای روز دنیا برای شهروندان در ایران در مجموعه ی سرزمین شگفت انگیز شهدای خلیج فارس(چیتگر) در حال خدمت رسانی به شهروندان محترم می باشد.

  1. دوشنبه ۶ شهریور ۹۶ ساعت ۱۱:۵۹ (۴ سال،۸ ماه قبل)

در حاشیه ی زیبای دریاچه ی شهدای خلیج فارس (چیتگر)، ما شاهد یک مجموعه ی تفریحی منحصر به فرد به نام سرزمین شگفت انگیز دریاچه ی چیتگر هستیم که شامل مدرنترین و مهیج ترین دستگاه های تفریحی می باشد. 

سرزمین شگفت انگیز شهدای خلیج فارس

از ویژگی های بسیار مهم این مجموعه امنیت هر دستگاه و داشتن استانداردهای لازم می باشد.ویژگی های مختلف و سطح کیفیت کار برابری می کند با کشورهای توسعه یافته ای همچون انگلیس، آلمان، فرانسه و آمریکا این دستگاه ها شامل بالاترین سطح استانداردهای اروپا از جمله TUV بوده است که همه روزه شاهد استقبال گسترده مردم از این مجموعه ها هستیم زیرا این مجموعه همه روزه قبل از شروع یک روزه کاری، کلیه دستگاه ها توسط افراد متخصص بازرسی مستمر می شودتا امنیت را برای مخاطب به طور کامل تامین کند و همچنین یادآور می شویم کلیه دستگاه ها و تجهیزات از ابتدای روند تولید در کارخانه، تا نصب و اجرا در ایران همگی مورد تایید موسسه ی بازرسی و استاندارد ایران بوده و دارای گواهینامه بهره برداری از سازمان ملی استاندارد ایران هستند.

سرزمین شگفت انگیز شهدای خلیج فارس

هدف اصلی از راه اندازی این مجموعه در این مکان ضرورت نیاز جامعه به تفریحات مدرن و سالم و نیز ایجاد شادی و نشاط در جامعه بوده که نتیجه آن کاهش استرس و آسیب های اجتماعی است.

این مجموعه شامل دستگاه های متنوع و هیجان انگیز واقع در ضلع شمال، شرق، غرب دریاچه چیتگر می باشد، که مناسب برای کلیه افراد خانواده با هر سنی و سلیقه ای می باشد.

سرزمین شگفت انگیز شهدای خلیج فارس

دستگاه های موجود واقع در ضلع غرب دریاچه: سافاری پارک وحشت، ماشین کوبنده، اسکیت هیجان انگیز U، دستگاه های بازی کودکان و شهربازی سر پوشیده

ضلع شمال: هرم هیجان، برج هیجان، پیست پرش

ضلع شرق: چرخ و فلک و بازی های کودکان


تمامی علاقهمندان می توانند جهت استفاده از مجموعه سرزمین شگفت انگیز دریاچه چیتگر واقع در انتهای بزرگراه همت مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن گویای مجموعه به شماره 24557 تماس حاصل فرمایند.
رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...