مردان قرمز پوش در متروی تجریش ! + عکس

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و در راستای تلاش جهت پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی ،مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک با همکاری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و سازمان های مردم نهاد اقدام به برپایی غرفه اطلاع رسانی و ارائه مشاوره به شهروندان در ایستگاه مترو تجریش کرد.

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
خبرگزاری فارس: مردان قرمز پوش در متروی تجریش+عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

غرفه مذکور از ۹ الی ۱۳ تیر ماه در ایستگاه متروی تجریش همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۷ برپاست و  مشاوران و روانشناسان آماده ارائه مشاوره، راهنمایی، اطلاع رسانی و... به مراجعین هستند.  حضور red  Man یا همان مردان قرمز پوش از دیگر برنامه ها ست که به صورت نمایشی اقدام به  آگاه سازی شهروندان از عواقب اعتیاد و راهنمایی آنها جهت دریافت مشاوره به جایگاه استقرار کارشناسان آسیبهای اجتماعی می کنند.

مردان قرمز پوش در متروی تجریش+ عکس

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر علاوه بر برگزاری برنامه مذکور در محل مترو، نمایشگاه ها،غرفه های اطلاع رسانی، مشاوره های رایگان نیز در سراهای محلات منطقه برپا ست  و فعالان حوزه مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد و عموم شهروندان مخاطب اجرای این برنامه ها هستند و از مشارکت و همکاری سازمان های مردم نهاد، اداره بهزیستی، نیروی انتظامی و سایر دستگاه ها در اجرای برنامه ها بهره گرفته می شود.

همرسانی نوشتار: