شغل جدید در ایران

ایستادن در صف گوشت ارزان برای دیگران + عکس

دادستان کرج با اشاره به مشکلاتی که اخیراً در تأمین گوشت و مرغ به وجود آمده است، گفت:برخی برای تأمین گوشت رستوران داران و مراکز طبخ غذا در صف می ایستند.

  1. سه شنبه ۷ اسفند ۹۷ ساعت ۲۱:۲۵ (۱ سال،۷ ماه قبل)
صف گوشت کرج
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حاجی رضا شاکرمی اظهار کرد: متأسفانه در حال حاضر با مشکلاتی در تأمین گوشت و مرغ مورد نیاز شهروندان مواجه هستیم که این مشکلات را انعکاس داده ایم.

وی ادامه داد: با توجه به تفاوت قیمت گوشت گرم و منجمد، مردم برای خرید ارزان تر به میادین مراجعه می کنند که همین امر باعث ایجاد صفوق طولانی در برخی مناطق شد است.

این مسئول خاطر نشان کرد: بدون شک اگر این تفاوت قیمت ها وجود نداشت شاهد ایجاد این صف های طولانی نبودیم.

دادستان کرج توضیح داد: جالب اینجاست در چنین شرایطی برخی در صف گوشت می ایستند تا برای رستوران داران و مراکز طبخ غذا گوشت ارزان تهیه کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: باید نظارت بر روند توزیع گوشت و مرغ در استان افزایش یابد و روند توزیع این اقلام با نظم بیشتری صورت بگیرد.

وی گفت: البته این کار ساده نیست چون افرادی که در صف قرار می گیرند اعلام می کنند که نیاز به گوشت دارند و ما نمی توانیم به آنها بگوییم که شما به گوشت نیاز ندارید.

شاکرمی ابراز کرد: برای حل ریشه ای این مساله باید قیمت ها به هم نزدیک شود تا از این طریق در صف ایستادن و فروش گوشت در جای دیگر برای افراد سودی نداشته باشد.