یگانه سازان کومش، بهترین تولید کننده لوله UPVC در ایران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی لوله های متنوعی تولید می‌شوند که هر کدام از آنها برای استفاده در قسمتی خاص مناسب هستند.

  1. شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱ ساعت ۲۰:۵۰ (۱ سال،۹ ماه قبل)

برخی از این لوله ها مانند لوله فاضلاب برای منتقل کردن انواع فاضلاب به مکان های مورد نظر استفاده می‌شوند. برخی دیگر مانند لوله UPVC برای لوله کشی ساختمان استفاده می‌شود و برخی نیز مانند لوله برق خم سرد برای استفاده در سیم کشی ساختمان مناسب هستند.

در این مقاله به نقل از یگانه سازان کومش به معرفی این سه محصول و مزایای هر کدام می‌پردازیم. یگانه سازان کومش را می‌توان به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین برندهای حال حاضر در زمینه تولید لوله UPVC معرفی کرد که در تولید محصولات خود همه استانداردها را رعایت می‌کند. اگر قصد خرید لوله فاضلاب و یا لوله UPVC را دارید، یگانه سازان کومش را به عنوان بهترین انتخاب به شما معرفی می‌کنیم.

لوله فاضلاب‌‌

لوله فاضلاب را می‌توان به عنوان مهمترین لوله در دنیای امروز معرفی کرد. این لوله ها وظیفه انتقال فاضلاب های حاوی مواد آلاینده را به محل های دیگر بر عهده دارند. در گذشته از لوله های فلزی برای این کار استفاده می‌شد که این لوله ها به شدت آسیب پذیر بودند و مشکلات زیادی را برای مردم به وجود می‌آوردند. اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی از لوله فاضلاب برای این کار استفاده می‌شود.

لوله فاضلاب انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها از مواد اولیه خاصی تشکیل شده‌اند. همین مواد اولیه باعث شده تا هر کدام از این لوله فاضلاب مناسب استفاده در مکان خاصی باشند. لوله فاضلاب همچنین در اندازه و ابعاد مختلفی تولید می‌شود تا همه افراد جامعه با توجه به نوع نیاز خود بتوانند از آن استفاده کنند.

لوله فاضلاب

ویژگی های یک لوله فاضلاب خوب

  • لوله فاضلاب برای انتقال موادی استفاده می‌شود که حاوی مواد اسیدی و بازی هستند. به همین خاطر این لوله ها باید در برابر مواد اسیدی و بازی مقاومت بسیار بالایی داشته باشند تا دچار آسیب نشوند.
  • لوله فاضلاب باید مانند لوله برق خم سرد همچنین باید در برابر خط و خش و فشار مقاوم باشد تا زمانی که در زیر زمین قرار می‌گیرد دچار شکستگی نشود.
  • سبک بودن نیز از معیارهای یک لوله فاضلاب خوب است. هر چه لوله سبک تر باشد حمل و نقل و نصب آن نیز راحت تر خواهد بود.
  • در ساخت این نوع لوله باید از مواد اولیه بسیار با کیفیت استفاده شود تا با گذشت زمان لوله دچار نشتی نشود.

لوله UPVC

همه ما به یاد داریم که در گذشته برای لوله کشی های ساختمان و همچنین به عنوان لوله فاضلاب از لوله فلزی استفاده می‌شد. این لوله ها در تماس با آب دچار زنگ زدگی می‌شدند. همین موضوع باعث می‌شد تا رنگ و طعم آب دچار تغییراتی شود. با پیشرفت تکنولوژی لوله ای به نام لوله UPVC اختراع شد که دیگر مشکلات لوله های فلزی را نداشت. لوله UPVC بخاطر مزایای بسیار زیادی که داشت توانست به سرعت محبوبیت بسیار زیادی را در بازار بدست آورد.

مزایای لوله UPVC

از مهمترین مزایای لوله UPVC می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این لوله ها برای استفاده در دماهای متفاوت آب مناسب هستند. به همین خاطر می‌توانید از این لوله برای لوله کشی آب گرم و یا لوله کشی آب سرد استفاده کنید.
  • در ساختار این لوله ها از موادی استفاده می‌شود که باعث شده این لوله ها کمی انعطاف پذیر باشند. این قابلیت کمک می‌کند تا لوله UPVC تحت فشار دچار آسیب نشود.
  • به لطف وزن بسیار پایینی که دارند، نصب و جا به جایی لوله UPVC دقیقا مانند لوله فاضلاب بسیار راحت است.
  • اصطکاک پایین این لوله ها باعث شده تا حرکت مایعات درون آن به خوبی انجام شود.

لوله سرد

لوله برق خم سرد

لوله های بسیار زیادی برای سیم کشی ساختمان وجود دارد؛ اما بدون شک بهترین آنها لوله برق خم سرد است. لوله برق خم سرد علاوه بر نظم بخشیدن به سیم ها و کابل ها، می‌تواند باعث افزایش طول عمر آنها نیز بشود. زمانی که شما از لوله برق خم سرد برای ساختمان خود استفاده می‌کنید، دیگر نیازی نیست که نگران تعویض سیم های پوسیده باشید. زیرا در زمان استفاده از این لوله، تعویض سیم های پوسیده نیز کار راحتی خواهد بود.

لوله برق خم سرد طول عمر بسیار زیادی دارد و در صورتی که طبق استانداردها تولید شده باشد، می‌تواند بین 50 تا 100 سال برای شما عمر مفید داشته باشد. این لوله ها در دماهای بسیار پایین و بسیار بالا (60 درجه زیر صفر و 80 درجه بالای صفر) که سایر لوله ها دچار آسیب می‌شوند، می‌توانند بدون هیچ ایرادی استفاده شوند. همچنین باید بدانید که لوله برق خم سرد هیچ خطری برای طبیعت ندارد و به صورت کامل در طبیعت بازیافت خواهد شد.

سخن پایانی

اگر به دنبال خرید لوله UPVC و لوله فاضلاب هستید و کیفیت برای شما اهمیت بسیار بالایی دارد، پیشنهاد ما به شما یگانه سازان کومش است. این شرکت تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت در این زمینه و تولید محصولاتی مانند لوله برق خم سرد و لوله فاضلاب را دارد. همچنین اگر در این زمینه سوالی دارید، می‌توانید سوال خود را با کارشناسان یگانه سازان کومش مطرح کنید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...