آیا می توانید روی کیفیت شیرآلات ارزان قیمت حساب کنید؟

آیا این شیرآلات ارزان قیمت را بخرم؟ این ست شیرآلات ارزان تا یک سال آینده دوام می آورد؟ از کجا معلوم که شیرآلات بهداشتی ارزان ارزش خریدن داشته باشد؟ این ها سوالاتی است که احتمالاً در زمان خرید شیرآلات ساختمانی با قیمت پایین تر برای شما مطرح باشد.

  1. سه شنبه ۲۶ مهر ۱ ساعت ۱۴:۵۰ (۱ سال،۷ ماه قبل)

در این مقاله مطالبی در مورد تنوع قیمت شیرآلات ساختمانی، دلایل ارزان بودن قیمت ست شیرآلات ارزان و فاکتورهای مهم در زمان خرید شیرآلات ارزان گردآوری شده است.

مدل های مختلف شیرآلات ساختمانی و بهداشتی

تنوع قیمت و مدل شیرآلات ساختمانی

شیرآلات ساختمانی و بهداشتی تنوع بسیار بالایی دارد. طبیعتاً هر چه مدل های شیرآلات بهداشتی متنوع تر و دامنه قیمت شیرآلات ساختمانی گسترده تر باشند، انتخاب دشوار تر می شود. از آنجا که شیرآلات بهداشتی، برخلاف کالاهای مصرفی، عمری طولانی تر و قیمت بالاتری دارد بهتر است تا حد ممکن ریسک خرید آن را کاهش دهید. در حال حاضر قیمت شیرآلات از شیرآلات لوکس تا شیرآلات ارزان قیمت متنوع است و در این طیف انواع مدل های استاندارد و غیر استاندارد به بازار ارائه می شود. قیمت تنها یکی از فاکتورهایی است که در زمان خرید شیرآلات در نظر گرفته می شود و معمولاً افراد آن را با کیفیت در یک راستا می دانند: یعنی این تصور وجود دارد که قیمت شیرآلات بی کیفیت ارزان است و قیمت شیرآلات با کیفیت بالا. اما این باور لزومآً درست نیست. کیفیت بیشتر به واسطه جنس ماده اولیه و لوازم داخلی شیر آب تعیین می شود و شیرآلات ساختمانی استاندارد با طرح اقتصادی و سبک نیز می تواند با کیفیت باشد. بهترین ماده اولیه برای تولید شیرآلات، از نظر قیمت و کیفیت، شمش برنج استاندارد است. شمش برنج استاندارد باید 58 تا 60% مس، زیر 2.5% سرب و حدود 38% روی داشته باشد و مقداری ناخالصی که اجتناب ناپذیر است.

دامنه قیمت شیرآلات از قیمت شیرآلات ارزان تا لوکس را شامل می شود. بیشتر افراد هنگام خرید شیرآلات بهداشتی، تنها به برند و قیمت شیرآلات توجه دارند. در حالی که مواردی مانند جنس، کیفیت و گارانتی در نظر گرفته نمی شوند. کیفیت شیرآلات لزوماً با مشاهده ظاهر و یا سبک سنگین کردن شیرآلات قابل تشخیص نیست. بر خلاف باور عمومی، شیرآلات سبک نیز ممکن است با کیفیت باشند. وزن شیرآلات نشان دهنده میزان مواد اولیه به کار رفته در تولید شیر و عامل مهمی در تعیین قیمت شیرآلات است؛ اما سنگین بودن شیرآلات نشان دهنده کیفیت بالا نیست. بلکه استاندارد بودن مواد اولیه مهمترین عامل در تعیین کیفیت شیرآلات است.

ست شیرآلات ارزان قیمت مشکی

دلایل ارزان بودن قیمت ست شیرآلات ارزان

قیمت شیرآلات ارزان به دلایل متفاوتی می تواند از قیمت شیرآلات معمولی پایین تر باشد: کیفیت پایین تر، هزینه های تولید پایین تر، وزن کمتر! در صورتی که یک تولیدکننده از ماده اولیه غیر استاندارد یا لوازم بی کیفیت استفاده کند قیمت تمام شده شیرآلات ارزان خواهد بود. در صورتی که یک تولید کننده فقط بخش مونتاژ را در یک اتاق انجام دهد هزینه های سیستمی و سربار او پایین تر از یک کارخانه تولیدی خواهد بود. علاوه بر این، احتمالاً محصولات او گارانتی نیز ندارد و همین نیز به نوبه خود باعث پایین آمدن قیمت شیرآلات می شود. در نهایت نیز اگر طرح یک محصول اقتصادی باشد و وزن آن به واسطه این طرح پایین تر از سایر شیرآلات باشد، قیمت آن نیز کمتر است. پس قیمت ست شیرآلات ارزان حتماً نشان دهنده کیفیت پایین نیست اما می تواند به عنوان یکی از نشانه هایی که نیاز به بررسی بیشتر را نشان می دهد مورد توجه قرار گیرد. اما چطور حداقل بودجه ای که باید برای خرید شیرآلات ارزان استاندارد کنار می گذارید را تعیین کنید؟

قیمت شیرآلات ارزان مهم ترین نشانه کیفیت شیرآلات ارزان قیمت است. با گشت و گذار در بازار و یا فروشگاه های اینترنتی شیرآلات می توانید در مورد متوسط قیمت ست شیرآلات ارزان اطلاعات کاملی به دست آورید. با توجه به این قیمت برای خود مرزی تعیین کنید. اگر قیمت شیرآلات بهداشتی ارزان مورد نظر شما پایین تر از قیمت متوسط شیرآلات ارزان تولید شده توسط برندهای معتبر است؛ اصلا به سراغ خرید آن نروید! چرا که تولید شیرآلات استاندارد هزینه هایی دارد و قیمت شیرآلات ارزان و با کیفیت باید هزینه های تولید آن را پوشش دهد. شیرآلات بسیار ارزان امکان ندارد استاندارد باشد.

آبکاری و پرداخت با کیفیت شیرآلات ارزان

شیرآلات ارزان را از کجا تهیه کنید؟

بسیاری از نماینده های معتبر شرکت های تولید کننده در بورس های شناخته شده و فروشگاه های محلی به فروش انواع شیرآلات از شیرآلات ساختمانی ارزان قیمت یا لوکس می پردازند. برخی از شرکت های تولیدکننده شیرآلات نیز با راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی شیرآلات برند خود راهی جهت ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان را فراهم آورده اند. یکی از این تولیدکنندگان شیرآلات ساختمانی، شیرآلات کاویان هم افزا (KavianHamafza) است که انواع ست شیرآلات خاص و منحصر به فرد را تولید و از طریق نمایندگان و وب سایت رسمی خود به بازار عرضه می کند.

کیفیت پرداخت و آبکاری شیرآلات ارزان قیمت

حتی اگر به دنبال خرید ست شیرآلات ارزان قیمت هستید حتما به زیبایی ظاهری آن نیز توجه کنید. چون شیرآلات مورد نظر شما ارزان است دلیل نمی شود ظاهری غیر درخشان با سطح مواج داشته باشد. حتماً در نور مناسب سطح شیرآلات ساختمانی را بررسی کنید تا از کیفیت پرداخت و آبکاری آن اطمینان یابید.

گارانتی شیرآلات ساختمانی ارزان

گارانتی، همانطور که احتمالاً می دانید، عادی ترین فاکتوری است که در زمان خرید شیرآلات در مورد آن از فروشنده سوال پرسیده می شود. ممکن است در بعضی موارد برای تهیه ارزانترین شیرآلات اهرمی از خیر گارانتی بگذرید که بسته به شرایط و بودجه ممکن است چاره ای نباشد. اما در نظر داشته باشید که شیرآلات ارزان خصوصاً اگر گارانتی نداشته باشد ممکن است شما را در آینده ای نزدیک به دردسر تعمیر و حتی تعویض و هزینه مجدد بیندازد.

برچسب ها : شیرآلات ارزان,شیرآلات ارران قیمت,ست شیرآلات ارزان,شیرآلات اهرمی ارزان,شیرآلات ساختمانیرپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...