ایران بابکت، معتبرترین مرجع تولید جاروتراکتوری در ایران

جهت نظافت معابر شهری و جاده ای، استفاده از دستگاه های مکانیزه جاروی شهری و خیابانی در تمام دنیا رایج است، این جاروها معمولا در انواع و ابعاد مختلف ساخته می شوند اما تکنولوژی کلی و نحوه عملکرد آن ها شبیه به یکدیگر است.

  1. پنجشنبه ۲۹ دی ۱ ساعت ۱۴:۲۶ (۱ سال،۳ ماه قبل)

در ادامه قصد داریم تا شما را با جارو تراکتوری ایران بابکت که خود را به عنوان معجزه ای برای پاکسازی معابر و محوطه ها معرفی کرده است، بیشتر آشنا سازیم، پس ما را تا انتها همراهی کنید.

ایران بابکت

جارو تراکتوری چیست؟

جلوبند جارو تراکتوری که به جاروی تراکتوری نیز معروف است، قابلیت اتصال به پشت یا جلوی تراکتور را جهت پاکسازی و نظافت هرچه بهتر معابر و محوطه ها دارا می باشد. به کمک این جارو که توسط ایران بابکت برای اولین در ایران و شاید دنیا تولید شده است، می توان انواع زباله، گرد و خاک و برگ درختان را از کف انواع محوطه ها و معابر پاکسازی کرد.

کاربردهای جاروی تراکتوری

کاربرد جارو تراکتوری تنها نظافت کردن معابر و پاکسازی سطوح عادی نیست، بلکه به کمک آن می توان انواع گل و لای، زباله های خشک، شن و ماسه، روغن ریخته شده روی سطح زمین، سنگ و سنگ ریزه، برگ درختان و حتی برف سبک را نیز پاکسازی کرد.

جارو تراکتوری ایران بابکت دارای طیف وسیعی از کاربردهاست و می توان در انواع پروژه های جاده ای، شهری و عمرانی از آن استفاده نمود. این جارو که قابلیت نصب به جلو یا پشت تراکتور را دارا می باشد، می تواند به عنوان ماشینی جهت نظافت و پاکسازی کف کارخانه ها، کارگاه های بزرگ و پارکینگ های عمومی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

طرز کار جارو تراکتوری

در واقع اساس کار جلوبند جارو تراکتوری به این شکل است که این جارو انواع زباله، گرد و خاک و برگ درختان را حین نظافت در مخزن خود جمع و سپس در محل مورد نظر تخلیه می کند. جهت پاکسازی برخی از زباله ها یا گرده سیمان، شیشه و ماسه باید از نوع دارای آبپاش این جلوبند استفاده نمود.

کیفیت متریال مورد استفاده

مجموعه ایران بابکت به سبب جلب حداکثری رضایت مشتریان و با توجه به سیاست های مشتری مدارانه ای که همواره سرلوحه کار خود قرار داده است، در روند تولید این جلوبند جارو از بهترین متریال موجود در بازار استفاده نموده است. از این رو به لحاظ ضخامت ورق آهن، هیدروموتورهای مورد استفاده و حتی کیفیت برس، از مرغوب ترین و بادوام ترین نوع موجود در بازار در روند ساخت این جلوبند استفاده شده است.

قیمت جلوبند جارو تراکتوری

قیمت جلوبند جارو تراکتوری با توجه به نوع متریال مورد استفاده توسط ایران بابکت، کاملا مقرون به صرفه و منطقی در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که صرفا پایین بودن قیمت یک محصول نشان دهنده قیمت مناسب آن نیست.

 در واقع زمانی که شما محصولی را با بالاترین کیفیت و قیمتی معتدل و معقول روانه بازار می کنید، ارزش خرید آن برای مشتری افزایش قابل توجهی پیدا می کند و ایران بابکت با بهره گیری از مرغوب ترین متریال ممکن در روند تولید جلوبند جاروی تراکتوری، قیمت آن را در محدوده ای منصفانه برای مشتریان قرار داده است، که این نیز مزیتی مهم به شمار می رود.

نحوه سفارش و خرید جلوبند جارو تراکتوری

جهت سفارش جلوبند جارو تراکتوری، مشتری باید ابتدا مدل تراکتور و مشخصاتی نظیر قدرت موتور، قدرت هیدرولیک و سایر مشخصات فنی تراکتور خود را به مجموعه ایران بابکت اعلام نماید، تا با توجه به نوع و مدل تراکتور و ویژگی های آن، جلوبندی با ابعاد مناسب توسط مجوعه تولید شود.

در صورتی که مشتریان درخواست وجود آبپاش برای جاروی تراکتوری خود را داشته باشند، می توانند در حین روند سفارش، این موضوع را با مجموعه در میان بگذارند. انتخاب رنگ جلوبند جاروی تراکتوری یکی دیگر از مواردی است که حین سفارش باید از سمت مشتری به مجموعه اطلاع داده شود تا جاروی تراکتوری با رنگ دلخواه مشتری تولید شود.

در نهایت و با در نظر گرفتن سلیقه و نیازهای مشتری، قیمت جلوبند جاروی تراکتوری تعیین و به مشتری جهت خرید و ثبت نهایی سفارش ارائه می شود.

ایران بابکت

ایران بابکت، مرجع تولید انواع جلوبند جارو

مجموعه ایران بابکت درحال حاضر بزرگترین مرجع خرید و فروش انواع مینی لودر بابکت و ارائه دهنده انواع قطعات و تجهیزات بابکت از جمله جلوبند جارو بابکت و جلوبند جارو تراکتوری با بهترین کیفیت و خدمات مشتری مدارانه در سراسر کشور به تمامی ارگان ها می باشد. مجموعه ایران بابکت آماده دریافت هرگونه سفارش و ارسال سفارشات به سراسر کشور خواهد بود.
همرسانی نوشتار:

رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...