جوشکاری سیار، گوهری نایاب و باارزش در شهرهای بزرگ

فکر کنید درب خانه را باز می‌کنید و ناگهان درب از لولا درمی‌آید، حالا باید چه کار کنیم؟

  1. دوشنبه ۱۳ آذر ۲ ساعت ۱۴:۳۸ (۷ ماه،۲ هفته قبل)
جوشکاری سیار
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اگر بیست یا سی سال قبل با چنین مشکلی مواجه می‌شدیم تنها چاره‌مان رفتن به مغازه آهنگر محل بود تا از او بخواهیم به دادمان برسد و مشکل ما را رفع کند. اما با ظهور جوشکارهای سیار و ارائه آگهی در روزنامه همشهری و وب‌سایت‌ها کار برایمان ساده تر شد.

حالا هم که گوگل آمده است، برای پیدا کردن یک جوشکار و آهنگر لازم است یک سرچ کوچک انجام دهید و به طور مثال جستجو کنید جوشکار سیار تهران تا شرکت هایی مثل طهران جوش و ... برایتان فهرست شوند.

این شرکت ها معمولا چندین جوشکار و آهنگر آماده به زنگ دارند تا پس از تماس ما به سمت محل حرکت کنند و مشکلات را برطرف کنند. اما یک جوشکار سیار چه کارهایی برای ما انجام می‌دهد و از کجا بفهمیم که یک جوشکار سیار برای کار ما مناسب است؟

کاربردهای جوشکار سیار

جوشکار سیار یک متخصص جوشکاری است که در محل کار مشتری کار می کند. آنها طیف گسترده ای از خدمات جوشکاری را ارائه می دهند، ساخت و نصب تجهیزات فلزی مانند نرده ها، حفاظ ها، قفسه ها، مخازن و غیره از جمله خدمات این مشاغل هستند. در ادامه برخی از این خدمات معرفی می‌شوند.

تعمیرات ساختمانی کوچک

گاهی برخی قسمت های ساختمان به مشکل بر می‌خورند؛ مثلا لولای درب و پنجره می‌شکنند یا نرده راه پله از جا در می رود. در این موارد جوشکار سایر بهترین گزینه برای حل مشکل است.

نصب درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یکی از ساده‌ترین و بهترین ابزارها برای افزایش امنیت ورودی آپارتمان است و می‌تواند خیال ساکنین را از ورود غیرمجاز به آن راحت کنید. نصب این درب از مهمترین کارهای یک جوشکار سیار است.

نصب حفاظ پنجره

اگر در طبقات پایین ساختمان یا در خانه ویلایی باشیم نیاز به حفاظ پنجره خواهیم داشت. برای نصب حفاظ پنجره می‌توانیم به جوشکار سیار زنگ بزنیم و به سادگی صاحب حفاظ پنجره شویم.

ویژگی‌های یک جوشکار سیار مناسب

یک جوشکار سیار مناسب باید ویژگی‌های مختلفی داشته باشید. در ادامه برخی از این ویژگی‌ها را ذکر می کنیم.

مهارت: جوشکار سیار باید به کار خود آشنا باشد و مهارت کافی برای انجام کارهای جوشکاری داشته باشد.

اخلاق حرفه‌ای و انصاف: جوشکار باید منصف باشد و قیمت مناسبی برای خدمات خود ارائه کند. تعهد به زمان تعیین شده برای انجام کار و خدمات رسانی در موقع مناسب از ویژگی‌های مهم یک جوشکار مناسب است.

محل کار جوشکار سیار

جوشکار سیار همانطور که از نامش پیداست محل کار مشخصی ندارد. در واقع محل کار جوشکار سیار مکان مشتری است. هر جای شهر که باشیم وقتی با جوشکار سیار تماس بگیریم به محل زندگی ما خواهد آمد و کارهای مورد نظر ما را انجام خواهد داد.