مک لارن ۵۷۰S اسپایدر سفارشی، مخصوص کانادایی ها!

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
مک لارن 570S اسپایدر سفارشی، مخصوص کانادایی‌ها!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مک لارن به همراه توزیع کننده کانادایی Pfaff اتوموتیو ۵ نمونه سفارشی از MSO ۵۷۰S اسپایدر را ساخته است. هر خودرو دارای عناصر طراحی منحصربه فردی است که برای گرامیداشت تاریخچه این خودروساز کانادایی بکار رفته اند.

خودروهای مورد بحث دارای رنگ بدنه سفید سیلیکا، تریم بیرونی فیبر کربنی قرمز، نوار سفید رکاب های پایینی، پرچم کانادا روی درب ها و… می باشد.

از دیگر ویژگی های بدنه این خودرو می توان به رینگ های ۱۰ پره سبک وزن، پکیج بیرونی فیبر کربنی و دیگر عناصر فیبر کربنی بخش MSO اشاره کرد.

مک لارن 570S اسپایدر سفارشی، مخصوص کانادایی ها!

داخل کابین این خودروها پوشش چرم مشکی و آلکانترا داشته و تکمیل کننده کار نیز پوشش سقف آلکانترای قرمز است. همچنین غربیلک فرمان نیز دارای پوشش آلکانترای قرمز بوده و البته هر خودرو دارای پلاک منحصربه فرد خود است بنابراین شما می توانید شماره هر خودرو را بدانید.

مک لارن 570S اسپایدر سفارشی، مخصوص کانادایی ها!

نیروبخش مک لارن ۵۷۰S اسپایدر سفارش کانادا پیشرانه ۸ سیلندر ۳.۸ لیتری توئین توربویی است که قدرت ۵۶۲ اسب بخاری و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متری دارد. این پیشرانه با همکاری یک گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک باعث ثبت شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۳.۱ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۳۲۸ کیلومتر در ساعتی می شود.

مک لارن 570S اسپایدر سفارشی، مخصوص کانادایی ها!

سه نسخه از پنج نمونه سفارشی را می توان از طریق مک لارن تورنتو خریداری کرد درحالی که دو دستگاه باقی مانده نیز در ونکوور و مونترال قابل خرید هستند. بهای این خودروها ۳۵۳۲۰۶ دلار کانادا (۲۸۰۹۷۶ دلار آمریکا) می باشد.

مک لارن 570S اسپایدر سفارشی، مخصوص کانادایی ها!