سود سرشار شاسی بلندها در جیب ارباب حلقه ها!

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
آئودی Q5 مدل 2018
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

آئودی مفتخر است اعلام کند محصولات شاسی بلند این خودروساز در سال جاری با استقبال بالایی مواجه شده اند. از آغاز سال ۲۰۱۸ تاکنون ارباب حلقه ها حدود ۲۸۷۵۰۰ دستگاه از شاسی بلندهای Q خود را به فروش رسانده که نشان دهنده سهم ۳۶.۶ درصدی از کل فروش این کمپانی می باشد.

این برند تخمین می زند تا سال ۲۰۲۵ شاسی بلند مهم ترین کلاس خودرویی برای آئودی خواهند بود و بیش از ۵۰ درصد فروش خودروساز آلمانی را تشکیل خواهند داد؛ به عبارت دیگر تا آن زمان از هر دو خودروی جدید آئودی یک مدل شاسی بلند خواهد بود. موضوع جالب اینکه این هدف قبلاً در بازار آمریکای شمالی به دست آمده و مدل های Q آئودی حدود ۵۱ درصد فروش را به خود اختصاص داده اند.

موفق ترین شاسی بلند ارباب حلقه ها مدل Q۵ است که تنها در ماه می فروش ۲۴۷۰۰ دستگاهی را ثبت کرده است. از زمان آغاز سال جاری تاکنون بیش از ۱۲۵۷۵۰ نفر در سراسر جهان این خودروی کاربردی اسپورت و کامپکت را به خانه برده اند. این کلاس خودرویی محبوب به زودی شاهد ورود شاسی بلند کوپه Q۸ به بازار خواهد بود. Q۸ از سه ماهه سوم سال وارد بازار اروپا می شود و در پایان سال ۲۰۱۸ نیز به مشتریان آمریکایی عرضه خواهد شد. گفته می شود تحویل اولین نمونه های این خودرو به مشتریان چینی نیز در اولین ماه های سال آینده کلید خواهد خورد.

آئودی Q5 مدل 2018

عضو هیئت مدیره آئودی که مسئول فروش و بازاریابی است می گوید:

سود سرشار شاسی بلندها در جیب ارباب حلقه ها!

این شاسی بلند لوکس یک تازه وارد فوق العاده به کلاس خودروهای فول سایز است. Q۸ به ویژه در بازارهای کلیدی چین و آمریکا نقش مهمی در افزایش فروش آئودی خواهد داشت و موقعیت ما در بازار را تقویت خواهد کرد.

خب صحبت از بازار چین شد و باید گفت سرزمین اژدهای زرد اهمیت بسیار بالایی برای ژرمن ها داشته و در طی ۵ ماه ابتدایی سال جاری فروش ۲۵۸۴۱۳ دستگاهی آئودی در آن گزارش شده است. از هر ۵ خودروی آئودی که در چین فروخته می شود یکی شاسی بلند Q۵ بوده است. به همین ترتیب فروش آئودی در آمریکای شمالی نیز رشد ۱.۶ درصدی در مقایسه با سال قبل داشته درحالی که در اروپا افت اندکی رخ داده است.

آئودی Q7