معرفی ایسوزو دی مکس فیوری ادیشن ۲۰۱۹

  1. ۴ ماه،۱ هفته قبل
معرفی ایسوزو دی مکس فیوری ادیشن 2019
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سه سال پس از معرفی دی مکس فیوری در بازار بریتانیا، ایسوزو هم اکنون به روزرسانی های جدیدی را برای پیکاپ سفارشی خود تدارک دیده است.

این خودرو که هم اکنون با قیمت پایه ی ۲۲۴۹۹ پوند قابل سفارش است از ژانویه سال ۲۰۱۹ وارد نمایندگی های فروش خواهد شد.

پیکاپ دی مکس فیوری ۲۰۱۹ که از همان رنگ بدنه ی قرمز ماگما برخوردار است هم اکنون دارای رینگ های بزرگ تر ۱۸ اینچی با ظاهر خاکستری تیره می باشد.

معرفی ایسوزو دی مکس فیوری ادیشن 2019

در بدنه ی این پیکاپ سفارشی می توان جلوپنجره خاکستری تیره با نشان قرمز ایسوزو، آینه های جانبی مشکی با چراغ راهنما، دستگیره های درب مشکی، پله های جانبی فلزی و نوشته فیوری را تشخیص داد.

معرفی ایسوزو دی مکس فیوری ادیشن 2019

داخل کابین هم برخی تغییرات اعمال شده اند که از جمله آن ها می توان به پوشش پارچه ای با ظاهر خاکستری تیره، دوخت قرمز روی فرمان و استراحت گاه دست و کف پوش های ویژه با نشان فیوری اشاره کرد. برخی تجهیزات استاندارد این پیکاپ سفارشی عبارت اند از سیستم اطلاعات سرگرمی ۷ اینچی، سی دی پلیر، دوربین دنده عقب، سیستم تهویه مطبوع و پورت های USB جلو و عقب.

معرفی ایسوزو دی مکس فیوری ادیشن 2019

ایسوزو چیزی درباره قوای محرکه ی دی مکس فیوری ۲۰۱۹ نگفته اما احتمالاً همان پیشرانه ی ۲.۵ لیتری توئین توربودیزل قبلی در دل این پیکاپ می تپد. پیشرانه ی یاد شده قدرت ۱۶۳ اسب بخاری و گشتاور ۴۰۰ نیوتون متری داشته و آن را می توان با گیربکس دستی یا اتوماتیک همراه کرد.

معرفی ایسوزو دی مکس فیوری ادیشن 2019

قابلیت یدک کشی ۳.۵ تنی دی مکس فیوری حفظ شده و گارانتی این خودرو نیز ۵ ساله یا ۲۰۰ هزار کیلومتر می باشد.