تأیید تولید کراس اوور کوپه بیوک؟!

  1. چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۰:۱۶ (۱ سال،۴ ماه قبل)
تأیید تولید کراس اوور کوپه بیوک؟!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بیوک برای سومین سال پیاپی با افت فروش در بازار آمریکا مواجه شده و احتمالاً این روند با بازنشسته شدن لاکراس ادامه خواهد یافت.

اگرچه به نظر می رسد بیوک به دردسر افتاده اما بنا به دلایلی می توان به آینده ی این خودروساز خوش بین بود. بنا پدال و به نقل از کار دیزاین فروش اوپل و واکسهال توسط جنرال موتورز به این معنی است که طراحان بیوک سرانجام آزادی عمل کافی برای طراحی محصولاتی منحصربه فرد را خواهند داشت. به همین خاطر مدیر طراحی بیوک می گوید این قضیه واقعاً برای بیوک مهم است.

به عنوان بخشی از تلاش ها و اهداف در نظر گرفته شده، این خودروساز ظاهراً به دنبال تولید یک کراس اوور کوپه است. چیز زیادی درباره ی این خودرو نمی دانیم اما احتمالاً خودروی جدید بیوک یک محصول چهار درب با خط سقف کوپه مانند خواهد بود. گفته شده این خودرو محصولی کاملاً جدید خواهد بود و جایگزین هیچ یک از محصولات فعلی قلمداد نخواهد شد.

تأیید تولید کراس اوور کوپه بیوک؟!

هنوز خبری درباره زمان معرفی این خودرو منتشر نشده اما بیوک قبلاً کانسپت شیک اینسپایر را معرفی کرده است. این خودرو سال پیش در چین رونمایی شد و یک کراس اوور الکتریکی با نمای جلوی اسپورت، بخش عقب عضلانی و خط سقف دینامیک بود که از روندی که ب ام و X۶ آغاز کرده چندان پیروی نمی کند.

تأیید تولید کراس اوور کوپه بیوک؟!

گفته می شود یک انیمیشن و مدل گلی از این خودروی به اصطلاح نارنجی تولید شده است. کار دیزاین نیوز خیلی وارد جزئیات نشده اما خاطرنشان ساخته این خودرو ظاهری برجسته و گیرا خواهد داشت و از نظر طراحی ظاهری و کابین افراد زیادی را شوکه خواهد کرد. در ادامه گفته می شود محصول جدید بیوک زبان طراحی ناب تر و عضلانی تری خواهد داشت و از جلوپنجره ی پهن و چراغ های جلوی نازک سود خواهد برد.

تأیید تولید کراس اوور کوپه بیوک؟!